Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-01-16 17:21:55

Fuchi

Gość

Re: Cukiernia

*Fuchi wchodzi ze swoją charą do cukierni* -No! Chyba wreszcie dotarłyśmy! - Ucieszona oznajmiłam. -Ooo... Cześć Wam... - Lekko zdezorientowana patrzyłam na gromadkę znajomych.

 

#17 2012-01-31 19:17:32

Aoi

Gość

Re: Cukiernia

Aoi weszła do cukierni, rozglądając się. W końcu kupiła dwie muffinki, jagodową i truskawkową i wyszła. [zt]

 

#18 2012-03-06 08:37:23

Fuchi

Gość

Re: Cukiernia

*Fuchi w końcu kupiła duuużo smakołyków i wyszła* [zt]

 

#19 2012-06-18 15:04:06

Ring

Gość

Re: Cukiernia

Gdy znalazłam się w cukierni to postanowiłam sprawdzić czy mają tu moje ulubione pączki małe i okazało się że mają gdy je zobaczyłam to się strasznie ucieszyłam i od razu pod biegłam do sprzedawcy mówiąc - Dzień dobry poproszę z 2 kg pączków tych małych - przy tym uśmiechałam się z myśli że zaraz zjem swoje ukochane pączki sprzedawca był bardzo miły więc szybko sprzedał mi pączki w tedy zapłaciłam i wyszłam z cukierni zadowolona że trzymam w ręce pączki a udałam się w kierunku parku by tam zjeść spokojnie.
[zt]

 

#20 2012-06-25 15:34:24

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Cukiernia

Trainowi nie zajęło długo dobiegnięcie do cukierni nawet przy tym się nie zmęczył wręcz przeciwnie to był dla niego dobry trening, więc wszedł do cukierni akurat nie było kolejki, więc podszedł do sprzedawcy i zapytał się
- są może małe pączki ? -
- tak zostały jeszcze -
- a, ile ? -
- nie wiem, ale tak sądząc na oko będzie gdzieś około 1,5 KG -
- aha to poproszę wszystko -
- wszystko jesteś pewien ? -
- tak -
- dobrze - następnie sprzedawca zapakował w torebkę pączki i zważył zobaczył, że jest 1,7 KG, więc powiedział - jest nie co więcej niż półtora kilograma ma zostać ? - Train szybko odpowiedział - tak -, więc sprzedawca podliczył wszystko i wyszło za 1000 jenów Train dał 1200 jenów, a następnie wybiegł ze sklepu do dziewczyny [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#21 2012-11-05 20:56:17

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Cukiernia

Stanęła przed cukiernią, patrząc z zafascynowaniem na  słodkości za witryną
-..szybko! chodźmy! - zawołała z uśmiechem i chwyciła bez wahania jego dłoń i wbiegła z nim do cukierni. Usiadła z nim przy jednym ze stolików i spojrzała na rodzaje ciast w karcie w zastanowieniu -..chce..kremówkę i gorącą czekoladę, idę zamówić. A ty co chcesz? - spytała spokojnie, wstając i chcąc iść do cukiernika po ciastko.

Offline

 

#22 2012-11-05 21:13:20

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Cukiernia

- Hmm jakieś zwykłe ciasto, bo i tak od kremówki twojej będę miał ładne widoki - odpowiedział Taito śmiejąc się przy tym wyobrażając se Shizu wymazaną bitom śmietaną na twarzy.

Offline

 

#23 2012-11-05 21:20:08

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Cukiernia

Spojrzała na niego, unosząc jedną brew pytająco, po czym przeczuwając co chodzi mu po głowie zarumieniła się wstydliwie.
-No wiesz co.. ja też potrafię kulturalnie jeść.. - powiedziała lekko urażona po czym z uśmiechem poszła po ciasta i wróciła z gorącą czekoladą dla siebie i dla niego i dla siebie kremówką a dla niego sernikiem - czy takie może być? -spytała  z uśmiechem i usiadła. Od razu napiła się swojej gorącej czekolady z bitą śmietaną -..mhmm! pyszna! - oznajmiła z uśmiechem, nie zauważając, że oczywiście teraz jest cała w bitej śmietanie na twarzy, dokładnie na policzkach i na nosie.

Offline

 

#24 2012-11-05 21:23:58

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Cukiernia

Taito widząc, że dziewczyna jest ubrudzona bitą śmietaną zaśmiał się i rozbawiony powiedział - nie o to mi chodziło, że nie umiesz kulturalnie jeść tylko o to, że bita śmietana jest nie do przewidzenia -

Offline

 

#25 2012-11-05 21:28:43

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Cukiernia

-Hm? - spojrzała na niego nie wiedząc o co mu chodzi, trzymając w dłoniach czekoladę, nadal ubrudzona na buzi. Patrzyła się na niego nieświadomie.

Offline

 

#26 2012-11-05 21:32:56

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Cukiernia

Im dłużej Taito patrzył się na Shizu, tym bardziej chciało mu się śmiać robił się aż czerwony na twarzy z powodu trzymania śmiechu w sobie, gdyż jak, by się zaśmiał, to by nie mógł, by się już powstrzymać dla tego jeszcze parę minut tak wpatrywał się w dziewczynę aż naglę, ledwo wypowiedział słowa - możesz na chwilę się przybliżyć ? -

Offline

 

#27 2012-11-05 21:42:13

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Cukiernia

-..Dobrze, ale po co? co cię tak bawi? - spytała zdezorientowana i odłożyła czekoladę na stolik i przybliżyła się do niego.

Offline

 

#28 2012-11-05 21:45:17

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Cukiernia

Gdy dziewczyna się przybliżyła do niego to w, tedy swoim palcami wytarł z dziewczyny bitom śmietanę, a następnie zlizał ją ze swoich palców mówiąc - mm, ale smaczna -

Offline

 

#29 2012-11-05 21:56:16

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Cukiernia

Otworzyła szeroko oczy i w jednej sekundzie poróżowiała na twarzy.
-..c..co.. - natychmiast zaczęła przecierać twarz serwetką, zawstydzona po czym gdy zepchnęła niechcący pojemnik na serwetki ze stolika.. zaczęła się śmiać z samej siebie - no nie no..! to jakiś spisek..! - oznajmiła żartem w rozbawieniu.

Offline

 

#30 2012-11-05 22:13:37

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Cukiernia

- jaki tam spisek bita śmietana była bardzo dobra pewnie dla tego, bo była na tobie - powiedział Taito cicho się śmiejąc, a następnie wstał ze stolika i schylił się, by pozbierać serwetki.

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika opole wywrotka Piła torby papierowe z nadrukiem klej do luster