Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-04-30 11:35:07

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

- emm pomyliłem się nie spojrzałem na zegarek - odpowiedział Ikuto na poczekaniu, lecz, gdy wypowiedział już słowa zdał sobie sprawę, że ta wymówką była kiepska, gdyż o tej godzinie jest już ciemno a o 16 nie...., więc zastanawiał się chłopak jak tu zakończyć rozmowę, by różowo włosa nie była na niego zła.

 

#17 2012-04-30 13:19:44

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy różowo włosa powiedziała co zamierza zrobić jak nie powie prawy jej to chłopak aż się zakrztusił, a następnie powiedział - amu słyszysz mnie ? coś przerywa Amu słyszysz ? -, a następnie chłopak się rozłączył wiedział dobrze, że różowo włosa długo się nie nabierze na takie coś, więc zaraz zaczął pisać SMS-a " masz nawet nie mówić, gdzie jestem ", lecz Ikuto pomylił numer i wysłał do nieznanej osoby którą była Maya

 

#18 2012-06-06 08:53:41

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy Ikuto czekał na odpowiedź SMS-a, którego sądził, że wysłał do Utau to zastanawiał się co słychać u Amu oraz Nazumi, gdyż w końcu miał mieć na nią oko a wyjechał do Paryża ukrywają co przed wszystkimi nawet jego siostra nie wiedziała, gdzie przebywa Ikuto, więc pomyślał, że sprawa powinna już się wyciszyć, więc postanowił wrócić do Japonii i poszukać Nazumi, by zobaczyć czy jest cała, lecz nie pokazując, że ją obserwuje dla tego udał się na lotnisko w Paryżu
[zt]

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Robion en Luberon Landhaus Zeitlos Nauka gry Łodzie motorowe czarter poxilina wrocław