Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-06-25 14:45:23

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Fontanna

gdy błękitno włosa dziewczyna mówiła do Traina to chłopak słuchał ją uważnie, lecz również był zaciekawiony dla czego chary latają bez opieki chciał coś do nich powiedzieć, lecz zdawał se sprawę, że dziewczyna nie widzi ani nie słyszy char, więc, gdy dziewczyna nie patrzyła klapną wodą w chary pokazując tym samym, że widzi ich i doskonale słychy po chwili odwrócił się do dziewczyny i powiedział - mam coś do załatwienia, ale mam na tyle czasu, by kupić ci pączki i umówić się na kolejne spotkanie - uśmiechnął się następnie dodał - to ty tu poczekaj a ja szybko skoczę do cukierni i kupie ci pączki tak ? -


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#17 2012-06-25 14:49:48

Ring

Gość

Re: Fontanna

Trochę mnie zdziwiło, że chłopak ma spotkanie ważne a pomimo tego ciągle upiera się, by mi kupić pączki, ale odpowiedziałam mu - dobrze poczekam tu, skoro mówisz, że tak będzie szybciej, choć, jeśli pobiegniesz to na pewno szybciej ode mnie - zaśmiałam się leciutko z tego, bo było to zabawne, ale również prawdziwe, bo w końcu owy chłopa był naprawdę szybszy ode mnie pomimo tego, że wolo biegł wokoło fontanny to i tak nie mogłam go dogonić.

Ostatnio edytowany przez Ring (2012-06-25 14:50:06)

 

#18 2012-06-25 14:53:54

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Fontanna

Train się uśmiechnął do dziewczyny i powiedział - jak trochę poćwiczysz ze mną to też będziesz umiała szybko biegać, ale to ci nie potrzebne swoją urodą nadrabiasz wszystko - następnie dodał - to ja biegnę po twoje pączki a ty poczekaj na pewno przyjdę -, a potem Train pobiegł w kierunku cukierni, by kupić pączki, której obiecał pięknej nie znajomej. [zt]

Ostatnio edytowany przez Train (2012-06-25 14:54:05)


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#19 2012-06-25 15:25:06

Ring

Gość

Re: Fontanna

jak nowo poznany chłopak pobiegł na prawdę szybko do cukierni to ja przez ten czas postanowiłam posiedzieć na ławce i poczekać na niego, bo sądząc po jego słowach co powiedział do mnie uwierzyłam, że naprawdę dotrzymuje słowa i nie jest jak inni chłopacy.

 

#20 2012-06-25 15:36:02

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Fontanna

po paru minutach Train przybiegł z pączkami do błękitno włosej i powiedział - nie pamiętam, ile miało być ich, ale tylko tyle było - następnie wręczył dziewczynie pączki przy tym się uśmiechając.


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#21 2012-06-25 15:39:57

Ring

Gość

Re: Fontanna

widziałam już z daleka, że chłopa biegnie i trzyma torbę naprawę w, tedy się ucieszyłam z tego, ale, gdy był już koło mnie i wręczał mi torbę to nie pokazywałam tego, że ucieszyłam się na jego widok ty uważne słuchałam co do mnie owy chłopak mówił, gdy skończył mówić to mu grzecznie odpowiedziałam - dziękuje ci bardzo, za to i nie szkodzi tyle wystarczy naprawdę, ale mówiłeś, że gdzieś się śpieszyć to nie powinieneś już iść ? oczywiście nie to bym cie spławiała tylko nie chce byś się spóźnił -

 

#22 2012-06-25 15:42:18

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Fontanna

- Hehe no będę już szedł, ale obiecaj mi, że następnego dnia o tej samem godzinie się tu spotkamy co ty na to ? - odpowiedział Train chcąc upewnić się, że dziewczyna naprawdę nie ma nic przeciwko jego obecności.


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#23 2012-06-25 15:45:18

Ring

Gość

Re: Fontanna

prośba nowo poznanego chłopaka mnie zaskoczyła on naprawdę chciał się spotkać ze mną jeszcze raz w, tedy nie mogłam mu od mówić, a może sama za bardzo nie chciałam, więc z uśmiechem wstałam i odważyłam się na coś, co bym normalnie nie zrobiła, gdyż podeszłam do niego i powiedziałam - tak oczywiście, jeśli tylko będziesz chciał -, a potem zaczęłam go leciutko popychać, by sobie mną głowy nie zawracał.

 

#24 2012-06-25 15:48:11

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Fontanna

Gdy błękitno włosa dziewczyna potwierdziła, że chętnie się jeszcze spotka i zaczęła wyraźnie wyganiać Traina, by się nie spóźnił to tylko śmiejąc się odpowiedział - dobrze dobrze już idę, a więc do jutra - następnie Train pobiegł w stronę domu [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#25 2012-06-25 15:51:44

Ring

Gość

Re: Fontanna

gdy chłopak se już poszedł zaczęłam się czerwienić i nie mogłam uwierzyć w to, co powiedziałam mu, że się z, nim spotkam oczywiście miałam zamiar dotrzymać tego słowa, choć nie wiedziałam co będziemy robić, ale w, tedy nie miałam czasu myśleć o tym, bo byłam bardzo zaszokowana tym, więc usiadłam na ławce, by się trochę uspokoić nawet zapomniałam ze dostałam do niego pączki.

 

#26 2012-06-25 16:51:01

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Fontanna

Hikaru przyglądał się Train'owi.
"Coś szybko zmienia sobie obiekty zainteresowań." - pomyślał, patrząc tym razem na Ring. Chary zauważyły co prawda zachowanie Train'a, ale zupełnie się tym nie przejęły.

Offline

 

#27 2012-06-25 18:48:34

Ring

Gość

Re: Fontanna

siedziałam tak dobre parę minut zastanawiając się co robić dalej serce dalej mi szybko biło a bynajmniej szybciej niż zazwyczaj nie udając mi się nic wymyślić sensownego to przypomniałam se o pączkach w, tedy uderzyłam się w głowę mówić -, ale jestem głupia nic nie zaszło a ja już błądzę myślami, bo krainach marzeń - następnie zaczęłam spokojnie i po woli jeść pączki, które dostałam od chłopaka zastanawiając się przy tym czy jutro również będę musiała biegać.

 

#28 2012-06-26 21:30:04

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Fontanna

Biegła jak mogła najszybciej i zaraz przed Hikaru, wywróciła się. Wstała z zakłopotanym uśmiechem.
-Gomen, gomen.
-Za co ty mnie przepraszasz? - spytał blondyn, patrząc na kuzynkę.
-Aaa tak się mówi. Ale teraz... Arigato! - niemalże rzuciła się na Hikaru. Jedynie podniosła go z fontanny i okręciła się z nim dookoła. Ludzie musieli być zdziwieni tym widokiem.
-Puść mnie no... Co Ci się stało? - spytał, gdy blondynka z uśmiechem odstawiła go bezpiecznie na ziemię.
-Dziękuję ci, że mi pomogłeś. Gdyby nie ty, nie wiem co by było. - Nazumi uśmiechnęła się. Hikaru spojrzał w inną stronę i niezauważalnie się zaczerwienił. Chary zaśmiały się cicho. Blondynka wyciągnęła do kuzyna rękę.
-Chodź! Zwiedzanie zaczniemy od restauracji w środku parku i lekcji muzyki. - blondyn poszedł za kuzynką. Oboje skierowali się w stronę środka parku. [zt]

Offline

 

#29 2012-06-29 19:26:30

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Fontanna

Amu stanęła na środku , rozglądając się wokół fontanny. Aż w końcu dostrzegła. Mała budka z lodami nadal tam stała i wyglądało na to , że nie ma zamiaru się ruszyć. Różowo włosa odwróciła się w stronę Iku.
- W prawdzie tutaj nie sprzedają fast foodów , ale mają za to dobre lody.
_______________
Jak coś , to dodałam parę zdań do opisu fontanny ^ ^".

Offline

 

#30 2012-06-29 19:32:58

Ikuto

Gość

Re: Fontanna

- lody też mogą być dobre, a może nawet tym lepiej, że to będą lody zamiast fast fód - odparła Iku następnie się pytając - Amu jakiego loda ci zamówić ?, a raczej o jakim samu -

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteller Tyskland Bezpłatna porada prawna Londyn psycholog Piła torby papierowe Piła