Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-06-08 20:54:50

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Zespół szkół w Tokio

To jedna z najpopularniejszych szkół w Tokio. Mieszczą się w niej trzy placówki szkolne : podstawówka , gimnazjum oraz liceum.Ciężko się do niej dostać , bynajmniej dla uczniów poza rejonem tego budynku.

Dojście do szkoły nie zajęło im dużo czasu. Od domu różowo włosej aż tutaj wynosiło jedynie około 500 metrów. Nastolatkowie stanęli przed wejściem. Amu była pod wrażeniem wielkością budynku.
- To tutaj. - powiedział po chwili Masao- Mamy jeszcze trochę czasu , więc może usiądziemy na ławce obok drzewa ?
Amu kiwnęła jedynie głową. A jak ustalili , tak też zrobili. Podeszli do ławki , która stała pod drzewem wiśni. Przed szkołą chodziło dużo osób. Wszystkie dziewczyny miały taki sam mundurek jak ona , różniły się one jedynie kolorami, ponieważ gimnazjum miał kolor niebieski a liceum kolor zielony.

Offline

 

#2 2012-06-08 21:18:36

Misaki

Gość

Re: Zespół szkół w Tokio

Misaki powolnym krokiem weszła na teren trzech szkół, miała na sobie zielony mundurek co świadczyło o tym, że jest w liceum. Po chwili zauważyła Masao siedzącego na ławce pod wiśnią więc postanowiła do niego podejść.- Ohayo Masao-kun- Powiedziała brązowowłosa po chwili zauważając siedzącą koło niego dziewczynę- ohayo watashi wa Misaki Ayuzawa.- Misaki ukłoniła się Amu po czym uśmiechnęła się do niej co było dla niej dość nietypowe gdyż normalnie starała się unikać wszelkiego kontaktu z nieznajomymi.

 

#3 2012-06-10 20:19:01

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

Tymczasem wokół ich dwójki nastała cisza.Masao zastanawiał się nad tematem rozmowy . Słysząc dobrze jemu znany głos , podniósł głowę , spoglądając na brunetkę. Na jego twarzy pojawił się mały uśmiech.
- Ohayo Misaki-chan. - przywitał się
Amu przyjrzała się nowo-przybyłej. Jak na jej oko , była może w wieku Ikuto , ewentualnie młodsza o rok lub dwa. Różowo włosa od razu się uśmiechnęła.
- Watashi wa Amu Hinamori desu. Yoroshiku onegashimasu. - przestawiła się , po czym zrobiła mały ukłon
- Misaki , Amu pochodzi z Seiyo , ale przez jakiś czas będzie chodzić do naszej szkoły , prawda ? - powiedział chłopak
- Um , hai , moi rodzice dostali jakieś zlecenie do wykonania w Tokio. -powiedziała Amu

Offline

 

#4 2012-06-10 21:09:03

Misaki

Gość

Re: Zespół szkół w Tokio

Misaki uśmiechnęła się do Amu- W takim razie mam nadzieję, że długo z nami zostaniesz- Brunetka na chwilę się odwróciła i spojrzała za siebie- ehh a Honoki wciąż nie ma- powiedziała po czym znów spojrzała na Amu i Masao- mogę się dosiąść ?-zapytała.

 

#5 2012-06-11 19:46:58

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

Amu uśmiechnęła się. "Zostać , to ja zostanę jeszcze przez długi czas." pomyślała różowo włosa. Słysząc , pytanie Misaki , wymieniła się spojrzeniem z Masao , następnie zrobili miejsce dla brunetki.
-Pewnie. - powiedział Masao - Siadaj.
Tymczasem Ran , Miki i Suu zdążyły przypatrzeć się całemu terenowi szkoły , w odnalezieniu jakiejś nowej chary. Po bezowocnych poszukiwaniach , wróciły i usiadły na głowie właścicielki.
- Jeśli szukaliście chary Misaki , to ona na razie jej nie ma. - Tier w tym samym momencie podleciał do char różowo włosej
- Nie ma ? A ja myślałam ... - mruknęła z żalem w głosie Ran
Reszta char tylko zaśmiała się na widok miny ich przyjaciółki.

Offline

 

#6 2012-06-11 20:22:09

Misaki

Gość

Re: Zespół szkół w Tokio

Brunetka usiadła na ławce po czym popatrzyła w plac jakby czegoś a raczej kogoś, po chwili oderwała wzrok od placu głównego szkół a w jej oczach pojawił się dziwny błysk - tak właściwie, jak długo się znacie? co was łączy? jesteście parą !? jak te dzieci szybko dorastają - Misaki patrzyła co chwile na Amu i Masao po chwili chwytając się za głowę, na drzewie za ławką nie wiadomo skąd wzięła się nowa chara która wszystkim robiła zdjęcia.

 

#7 2012-06-11 20:31:57

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

Twarz Amu oraz Masao stawała się coraz bardzie czerwona. Jak to możliwe , że dzięki paru pytaniom , można tak szybko się zarumienić ? Amu pokręciła przecząco głową.
- Nie jesteśmy parą. - zaczęła różowo włosa
- A znamy się od wczoraj. - dokończył brunet
Tymczasem chary strażniczki momentalnie odwróciły się jak oparzone. Tak samo Tier. Spojrzały na nową , nieznaną im charę.
- Co ty robisz ? - spytała Suu
- E tam , lepiej wiedzieć jak się nazywa . - wtrąciła się Ran
Wszystkie chary były bardzo zaciekawione.

Offline

 

#8 2012-06-11 20:54:11

Misaki

Gość

Re: Zespół szkół w Tokio

- Niesamowite jak wy szybko potraficie się zawstydzić - Misaki zaśmiała się głośno po czym pogłaskała oboje po głowie przymykając oczy.
- Watashi wa Keine! chara najlepszej przyjaciółki Misaki, Honoki Deino - powiedziała chara, wyglądała ona tak http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … rgasViuZe4 tylko, że miała aparat w ręce. Keine podleciała do char i wszystkim zrobiła zdjęcia - a teraz wszyscy razem uśmiech proszę - powiedziała po czym sama się uśmiechnęła.

Ostatnio edytowany przez Misaki (2012-06-12 09:18:44)

 

#9 2012-06-11 21:19:06

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

- Etto. .. - mruknęła Amu , po chwili również się zaśmiała tyle , że cicho
Masao również sie do nich dołączył. Chary równocześnie się uśmiechnęły wesoło w stronę Keine.
- Miło nam. - powiedziała Miki - Watashi wa Miki desu , a to Ran i Suu.
- Watashi wa  Tier desu. - przywitała się chara bruneta - Nie wiedziałem , że Honoka ma charę.

Offline

 

#10 2012-06-12 16:08:42

Misaki

Gość

Re: Zespół szkół w Tokio

- Tak właściwie razem z przyjaciółką po lekcjach idziemy do mojego domu, dziś nikogo tam nie ma oprócz mojej siostry ale ona zawsze jest zajęta nie wiadomo czym, więc chcielibyście do mnie przyjść? - zapytała brązowowłosa patrząc w plac główny z uśmiechem.
- no widzisz Tier-kun codziennie dowiadujemy się nowych i ciekawych rzeczy - powiedziała chara przy okazji robiąc zdjęcia Amu, Misaki i Masao - Tak właściwie to Honoka ma dwie chary, mnie i Sumire która jest starsza o dzień, razem ukrywałyśmy się przez tydzień w jej domu no ale postanowiła w końcu na ze sobą zabrać i tak oto jestem a Sumire jest gdzieś z naszą panią -

 

#11 2012-06-12 19:42:00

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

Masao uśmiechnął się. Amu również , ale jej mina wyrażała trochę zastanowienia.
- Mogę przyjść , ale nie wiem jak Amu. - powiedział , po czym skierował wzrok na różowo włosą
-No więc ... mogłabym przyjść , ale... musiałabym tylko powiadomić rodziców. - powiedziała po chwili ,z jej miny można było wywnioskować małe przeproszenie
- Sokka. - powiedział Tier , po czym się uśmiechnął
Ran , Miki i Suu podleciały bliżej Keine.
-Marzeniem Honoki jest zostaniem fotografem ? - zapytała Ran , z zaciekawieniem
Reszta char również to wywnioskowała.

Offline

 

#12 2012-06-21 19:44:52

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Zespół szkół w Tokio

Nagle , na dworze zabrzmiał dzwonek , informujący o zaczęciu się 1 lekcji. Masao oraz Amu równocześnie wstali jak oparzeni.
- Um , sunimasen Misaki-chan , musimy już iść. - powiedział Masao, przepraszającym tonem
Amu kiwneła głową , następnie uśmiechneła się przepraszająco. Zaraz potem wstali i ruszyli szybkim krokiem w stronę szkoły , machając przy tym na pożegnanie dziewczynie.
Ja ne Misaki-chan. - zawołali oboje
Chary nastolatków pomachały charze Honoki na pożegnanie i polecieli za właścicielami.
**********
W klasie jak to w klasie , na początku panował drobny chaos , który skończył się dopiero równo z wejściem nauczycielki od j. angielskiego. Jak się okazało , była to wychowawca klasy , w której znajdowała się różowo włosa oraz brunet. " Dam sobie radę , nie wygłupie sie , przy przedstawianiu." pomyślała Amu , dodając sobie przy tym otuchy.
- Ne Amu-chan , jak wejdziemy do klasy to mam aktywować chara change ? - spytała Ran
- Nie , prędzej czy później muszę sama sobie poradzić z tremą.
" Zobaczmy , czy to ten dzień." pomyślała znów. Chwile potem usłyszała , jak nauczycielka wstępnie ogłasza o przybyciu do ich klasy nowej uczennicy. Jak to bywa w zwyczaju , prosi aby być dla niej wyrozumiali , pomocni , mili , i tym podobne , aż ...
- Konnichiwa ! Watashi wa Amu Hinamori desu , yoroshiku onegashimasu!
W klasie zabrzmiał głos strażniczki po tym jak weszła do sali. Wszyscy uczniowie wpatrywali się w nowo przybyłą. Tymczasem Amu nic sobie z tego nie robiła. Ignorowała po prostu ich wzrok.
- Wprawdzie pobęde z wami przez bardzo  krótki okres czasu , bo tylko 4 tygodnie , ale mam nadzieję , że dobrze bedziemy się ze sobą dogadywać. - zakonczyła , by po chwili uśmiechnąć się
- Też mam taka nadzieję Hinamori-san , a teraz proszę , usiądź w przedostatniej ławce w środkowym rzędzie.- powiedziała nauczycielka
- Hai.
Różowo włosa odeszła do ławki , nastepnie usiadła na krześle i wyjeła zeszyt. Jej miejsce znajdowała się o dwie ławki dalej za Masao. Zaraz potem rozpoczął się język angielski , na którym uczniowie razem ze swoją wychowawczyną zaczeli omawiać czas Past Perfect.
********
Gdy lekcja się skończyła , jak to zawsze bywa , rozpoczeła się przerwa. Do różowo włosej podszedł oczywiście Masao.
- Widzisz , nie było tak źle , jak myślałaś. - powiedział brunet , a wszystkie chary pokiwały głową
- Chyba masz rację. - odpowiedziała , po czym sie uśmiechneła
W jednej grópce dziewcząt można było usłyszeć krótke szepty. Zaraz potem podeszły do nich 3 dziewczyny.
- Ohayo . - przywitała się pierwsza z nich - Nazywam się Mei Misaki , a to Yuna Kasui oraz Megumi Hashibara.
- Yo. - przywitały się równocześnie dziewczyny
- No to ja sobie pójde , a wy sobie pogadajcie. - powiedział Masao , po chwili uśmiechnął się do dziewcząt
Gdy chłopak poszedł sobie , dziewczyny zaczeły wypytywać Amu o różne rzeczy , typu : skąd jesteś itp. Przez większą część przerwy rozmawiały ze sobą. Nagle Yuna przyjrzała sie uważnie strażniczce.
- Ładnie byś wyglądała w dlugich włosach. - wypaliła Yuna
- Właśnie . - dodała Megumi , chwile potem dostała olśnienia - Mei , masz może przy sobie ten zestaw do prrzedłużania włosów ?
- E..etto jaki zestaw ? - Amu zdołała wydusić z siebe pare słów
- Zobaczysz. - powiedziała tajemniczo Mei , po czym uśmiechneła się
Zaraz potem poszła do swojej ławki , gdzie znajdowała się jej szkolna torba. Z tamtąd wyjeła małą walizeczkę. Następnie wróciła do Amu , Yuny oraz Megumi.
Amu-chan posłuchaj , te włosy będą trzymać przez pięć tygodni , po tym czasie będziesz mogła je ściąć. - zaczeła Mei
- A czemu nie będe mogła wcześniej ? - spytała , a w środku siebie coraz bardziej się denerwowała
- Ponieważ specjalny klej , którym się to przyczepia , przez tyen czas trzyma. - dodała Megumi
- S..sokka. - powiedziała Amu
- Ne , Amu-chan , nie bój się , zobaczysz jak ślicznie będziesz wyglądać. - powiedziała Yuna
Różowo włosa kiwneła jedynie głową. Dopiero wtedy , Mei zaczeła swoją powinność. Otworzyła walizeczke , a z niej wyjeła parę kosmyków różowych włosów. Następnie przyłożyła je dwłosów Amu i zaczeła je przyczepiać. Cała praca zajeła około pietnastu minut , czyli tyle , ile trwa pierwsza przerwa. Gdy skończyły , Yuna podała lustro Amu. Ona zaś przyjrzała się dokładnie. Zaraz potem zamarła. Sztuczne kosmyki włosów , które przyczepiła Mei , były dość długie. Różowo włosa wyglądała mniej więcej tak :http://i307.photobucket.com/albums/nn296/Kyaani/Anime%20Girl/Anime-1.jpg ( jeśli chodzi o długość włosów).
- Je .. ja ..
- Wyglądasz ślicznie Amu-chan. - dopowiedział za nią Masao , który właśnie podchodził do dziewcząt – Dobra robota Mei !
Misaki tylko posłała mu uśmiech. W tym samym momencie do klasy weszła nauczycielka od matematyki. I tak lekcje minęły.
*****
- I jak ja się w domu pokaże ... ba! Jak ja się potem w Seiyo pokaże. - wzdychała sama do siebie
- Spokojnie Amu-chan , przecież do twarzy ci  w takich długich włosach. - powiedziała Suu
- Serio ?
- Serio. - powiedział Masao , stając za różowo włosą
- Em ... merci. - mruknęła , lekko się rumieniąc
Brunet zaśmiał się wesoło.
- No i , jak pierwszy dzień w szkole ? - spytał po chwili
- A wiesz ... nawet udany. Nie było tak źle jak myślałam. - powiedziała po chwili Amu
I tak , wracając do domu , Amu oraz Masao pochłonęli siebie w rozmowie , a Ran , Miki , Suu oraz Tier , przysłuchiwali się z uwagą.[zt]

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gopv lublin automatyzacja produkcji wywrotka Piła torby papierowe z nadrukiem klej do luster