Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#256 2011-12-31 20:29:24

Juri

Gość

Re: Boisko

-Chara Nari- szepnęła prawie niedosłyszalnie rudowłosa… Puszysty, lśniący w blasku słońca ogon oplótł się wokół Jej lewej nogi która powędrowała do tyłu. Delikatne uszy znalazły swe schronienie w puklach włosów lekko się do nich tuląc, ręka dziewczyny odruchowo poleciała wzdłuż biodra wyciągając ukrytego kunai’a i broniąc się Nim przed natarciami przeciwnika.  Kiedy ataki zelżały,  Zielonooka rzuciła w stronę wroga shuriken z notką wybuchającą – gdy tylko przeszywające jak żyletka ostrze dotknęło ziemi wybuchło tworząc zasłonę dymną,  gdy ta już opadła nie zostało śladu po jajku… Rozejrzała się dookoła, dobrze czuła, że nie tylko Ona walczy, chciała pobiec i pomóc innym jednak gdy tylko wykonała ruch jej świat zawirował a ta ledwo trzymała się na nogach. – Nie powinnaś się tak przemęczać Juri-chan..- rzekła zmartwiona Chara w duszy dziewczyny, ta tylko uśmiechnęła się pod nosem po czym podniosła się z trudem chwiejąc się na nogach – Hai.. – po tych słowach zniknęła z pola widzenia innych, tak jakby po prostu stała się niewidzialna… [zt]

Ostatnio edytowany przez Juri (2011-12-31 20:31:13)

 

#257 2011-12-31 21:31:38

 Utau

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-08
Posty: 958
Punktów :   

Re: Boisko

Gdy jajko leciało na Utau to w tym samym czasie wyciągnęła swój trójząb, a następnie do Iru powiedziała - trident blade attack -, a potem w ciągu paru sekund Utau zrobiła kilkadziesiąt ataków, po czym jajko zostało podziurkowane jak sitko, a potem się rozpadło po chwili dodając - takie śmieci mi nie zaszkodzą -


http://i867.photobucket.com/albums/ab235/BubbleSplash_123/Utau%20gif/Utau27.gifhttp://i867.photobucket.com/albums/ab235/BubbleSplash_123/Utau%20gif/Utau25.gif
http://desmond.imageshack.us/Himg502/scaled.php?server=502&filename=signutautransformations.png&res=landing

Offline

 

#258 2012-01-01 19:44:22

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Boisko

Wzleciała wysoko w górę. Nie po to, żeby uniknąć jajka. Jajko i tak poleciało za nią. Wypatrywała tego, czego spodziewała się ujrzeć. I ujrzała.
"Kazałam ci zniknąć." - powiedziała naburmuszona w myślach.
"Nie myślałaś chyba, że cię posłucham?"
"A właśnie, że myślałam. Poza tym nie powinieneś się tak często pojawiać. I to bez powodu."
"Czyli ty nie jesteś powodem? Bardzo mi przykro...." - głos ucichł. Dziewczyna wyraźnie się zasmuciła i zawstydziła. Wyminęła atak jajka.
-New moon. - niebo nagle pociemniało. Za jajkiem X pojawiła się srebrna tarcza księżyca. Nazumi oblekła srebrna poświata. Dziewczyna zaczęła tańczyć. Nie był to jakiś znany taniec. Ale ten taniec pozwolił oczyścić czarne jajko. Po chwili wszystko ustało. Dziewczyna nagle poczuła, że znów traci siły. Chara nari znikła, a Nazumi zemdlała. Blondynka zaczęła spadać. Jej złote włosy zasłaniały jej twarz. I nagle tuż nad ziemią, dziewczyna rozbłysła białą poświatą i zawisła w powietrzu. Luna leżała na Nazumi. Chyba spała.

Ostatnio edytowany przez Nazumi (2012-01-01 19:44:40)

Offline

 

#259 2012-01-01 23:27:41

Ikuto

Gość

Re: Boisko

Gdy Ikuto zobaczył, że dziewczyna spada to postanowił coś zrobić, a że miał jeszcze w ręku jajko X to krzyknął do różowo włosej - Amu łap - i następnie rzucił jajko w stronę różowo włosej, a potem ruszył złapać dziewczynę, lecz on tuż nad ziemią zawisła, ale, mimo to granatowowłosy jak, by ściągnął blondynę z poświaty a później to trzymał już jaj tylko na rękach.

 

#260 2012-01-02 20:14:03

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

Amu spojrzała na latające jajka X. " Trzeba je oczyścić , ale jak ... " pomyślała . Zaraz potem w ostatniej chwili złapała jajko X , które podrzucił jej Ikuto. Miała już coś do niego powiedzieć , ale nie zdążyła , ponieważ jajka X zaczęły ją atakować.
- Chara Change ... hop ... step ... jump ! - zawołała wesoło Ran
Na dłoniach i nogach różowo-włosej pojawiły się małe , różowe skrzydełka , dzięki którym w ostatniej chwili uniknęła ataku ze strony czarnych jajek. Gdy wylądowała na drzewie , była na początku zdziwiona , ale gdy zobaczyła swoje chary , uśmiechnęła się. To samo zrobił mały duszek będący cały czas przy Amu.
- No to co Amu-chan , CharaNari ? - zapytała Ran
- Hai . - odpowiedziała , a po chwili z Humpty Locku wyłoniło się małe , różowe światełko.
CharaNari : Amulet Heart
Różowo-włosa skoczyła wysoko , tak by mieć lepszą widoczność . Zaraz potem palce ułożyła w małe serduszko na wysokości kłódki i wycelowała w stronę jajek X.
- Negative Heart Lock On Open Heart ! - krzyknęła , a po chwili jajka X zostały oczyszczone.
Miki i Suu usiadły na ramieniu właścicielki i zaczęły przyglądać się całej sytuacji. Zaraz potem Amu podbiegła do Ikuto i Nazumi. widząc nieprzytomną dziewczynę i jej charę , zmartwiła się. Zaraz potem spojrzała na granatowo-włosego.
- Co jej się stało ? - zapytała , ale kątem oka patrzała na Mato , Utau i Hiroshiego.

Offline

 

#261 2012-01-02 20:24:46

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Boisko

-Nazu-chan! - Ange leciała z zawrotną prędkością i tuż przed Amu, Ikuto i Nazumi, wyhamowała. Spojrzała na blondynkę uważnie. Dziewczyna oddychała spokojnie, ale co chwila zdarzały jej się głośniejsze zaczerpnięcia powietrza. Chara powoli podleciała do niej i dotknęła jej czoła. Odetchnęła z ulgą.
-Nic jej nie jest. Tylko zemdlała. Zbyt dużo używała dziś chara nari. Na szczęście Embryo ura... - chara przytknęła sobie dłonie do ust. Przecież miała nie mówić, że tak zwane "jajko marzeń", lata za jej właścicielką i jej czasem pomaga.

Offline

 

#262 2012-01-02 21:08:20

Amata

Gość

Re: Boisko

Ange gdzie jesteś buuu to takie wkurzające gdy słyszysz chara a ich nie widzisz-powiedziała wyraźnie zdołowanym głosem po chwili zobaczyła Nazumi i od razu do niej podbiegła-co z nią -powiedziała patrząc na Ikuto-etto jestem Amata Kamini a ty -powiedziała z zamkniętymi oczami podając Ikuto rękę śmiejąc się lekko"to chata nari okej nie zemdleje nie zemdleje nie mogę"mówiła w myślach dziewczyna.

 

#263 2012-01-03 05:14:15

Ikuto

Gość

Re: Boisko

Ikuto odpowiedział Amu, że nie wie, co się stało z Nazumi po prostu ją taka ściągnął.... po chwile jak amata podbiegła do niego to se pomyślał " rany więcej już was tu nie było... ", lecz, gdy amata chciała się z, nim za przyjaźnić to odpowiedział tylko - nie dzięki nie chce cie poznać a tej dziewczynie pomogłem tylko dla tego, bo Yoremu pomogła to wszystko.... -, a następnie spojrzał na różowo włosą i powiedział - trzymaj ją amu ja uciekam z tond.. - podał blondynę różowo włosej, a następnie udając, że ucieka z boiska udał się po daszek sali gimnastycznej, gdzie Yoru ukrył parę godzin temu Nazumi.

 

#264 2012-01-03 16:19:18

Ikuto

Gość

Re: Boisko

: Kazumi :

-, a więc jesteśmy już teraz czas na ciebie odszukaj na boisku kogoś z Easter a dowiesz się co trzeba zrobić - powiedział Kazumi do czarnowłosego, a następnie szofer otworzył drzwi mu i powiedział czas na pana Niko.

 

#265 2012-01-03 16:23:23

Niko

Gość

Re: Boisko

chłopak wysiadł nie zadając żadnego więcej pytania, gdyż spodziewał się, że nie dostanie odpowiedzi, gdy już wysiadł z samochodu to następnie przeskoczył płot otaczający boisko jak, by był małym płotkiem, a potem zaczął się rozglądać za ludźmi z Easter, gdy zobaczył grupkę walczących dzieci to się domyślił, że to oni są z Easter, a co go najbardziej zdziwiło była wśród nich Mato, lecz chłopak postanowił wskoczyć na drzewo i chwile popatrzeć, kto trzyma, z kim .

 

#266 2012-01-03 17:53:25

Mato

Gość

Re: Boisko

Dziewczyna oglądała całą tom sytuacje gdy nagle zobaczyła Kazumi'ego wysiadającego z auta z Niko-ehh jakby tego było mało no trudno chyba trzeba mu powiedzieć kto jest z kim-powiedziała sama do siebie tak ziewając że o mało nie spadła z drzewa przez co w końcu zakończyła chara nari jej chary szybko się zerwały i złapały swoją właścicielkę-o czym ty myślisz odkąd tu przyjechałyśmy zachowujesz się zupełnie inaczej-powiedziała Kumo do Mato narzekając jak zwykle-to kłamstwo zachowuje się jak zawszę no dobra trochę inaczej się czuje mam złe przeczucie co do tego miejsca-odpowiedziała Mato Kumo zaniepokojonym głosem-dobra chyba miałaś coś zrobić Mato-chan-wykrztusiła Mino ze znudzeniem w głosie-a rzeczywiście- powiedziała czarnowłosa do swojej chara po czym zrobiła Chara Change z Kumo miała w niej tylko swoje krótkie szare skrzydła z kruczych piór po chwili niepostrzeżenie poleciała na drzewo gdzie był Niko gdy już tam się znalazła zakończyła Chara Change i powiedziała- Konnichiwa jestem Mato Amai z Easter to moje chara Mino i Kumo a ty jak się nazywasz-zapytała lekko uśmiechnięta chłodnym głosem.

 

#267 2012-01-03 18:29:59

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Boisko

"Ah, gomen Amata-chan, ale chyba rozumiesz. Emocje są pierwsze, potem przychodzi rozsądek." - chara uśmiechnęła się, mimo tego, że Amata jej nie widziała. Nazumi powoli budziła, tak samo Luna. wyglądały jakby obydwie robiły w pracy o kilka godzin więcej. Blondynka spojrzała na trzymającą ją Amu.
-Amu-chan? - spytała, patrząc na jeszcze niewyostrzoną przez jej wzrok przyjaciółkę.

Offline

 

#268 2012-01-03 19:27:41

Niko

Gość

Re: Boisko

" Nani ? chyba mnie nie pamięta, ale ja ją dobrze pamiętam nie da się zapomnieć " po myślał se chłopak, a po chwili chłopak powiedział - nie pamiętasz mnie ? jestem Nikolas, a może będzie lepiej jak ty mnie nazywałaś razem z Ikuto Niko - spojrzał się na Mato jak na głupią, że nie pamiętała o ty co się stało w Paryżu .

 

#269 2012-01-04 10:56:08

Mato

Gość

Re: Boisko

Gemene ale z dzieciństwa pamiętam nie wiele mógł byś mi powiedzieć jak się poznaliśmy-zapytała uprzejmie Mato Niko -cóż za nie wychowany chłopiec co to za zachowanie patrzeć tak na damę phi-powiedziała sama do siebie Kumo -robisz złe wrażenie Kumo masz tu książeczkę-odezwała się cichutko Mino do Kumo-to ostatni rozdziała skąd ty to masz-zapytała się Kumo-mam znajomość-odpowiedziała jej Mino uśmiechnięta-masz takie same znajomość jak ja czyli żadne-powiedziała Kumo do Mino-marudzisz czytaj i siedzi cicho-powiedziała Mino wyraźnie znudzona.

 

#270 2012-01-04 12:34:44

Niko

Gość

Re: Boisko

- Hmm, a może pamiętasz Ikuto ? i jak go poznałaś - odpowiedział Mato ze wzrokiem zdziwienia, lecz po chwili Neko mówi do Niko - czuje obecność innego Chara kota - powiedziała do ucha, a raczej szepcząc, gdy chłopak to usłyszał był strasznie zdziwiony, by mało osób ma chara konta, więc od razu pomyślał, że to musiał być Ikuto.

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Wytrzymałe meble ogrodowe na taras Mode sukienki klasyczne do pracy Cynkowanie galwaniczne