Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-07-14 22:00:47

HisashiBuri

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Hisashi z stoickim spokojem przyjęła efektywne wejście wiedźmy, dygając jednocześnie wampirowi. O dziwo większość gości wydawała się jej o wiele za młoda, ale może to ona się zestarzała? Zerknęła jeszcze raz na czarownicę po czym zachichotała chrapliwie pod nosem rozbawiona jej kłótnią z kapeluszem.No cóż, przyda się trochę świeżej krwi, w najgorszym przypadku przesiedzi ten bal z Merlinem w bibliotece. Odsunęła się pozwalając Amu przejść po czym wróciła do sprawdzania listy.
Skreśliła imię przybyłego wampira, z bliska mogła się dokładnie przyjrzeć jej ostrym kłom. W głowie próbowała sobie przypomnieć czy któraś z potraw zawiera czosnek, jednocześnie zapisując sobie żeby podać więcej krwistych dań. Zbieranie tylu niebezpiecznych istot w jednym miejscu wiązało się z sporym ryzykiem, chciała być pewna że nikomu nic się nie stanie...chociaż...biorąc pod uwagę postać gospodarza mogła o tym pomarzyć.
Po tym jej wzrok padł na lisiego demona z dalekiego wschodu, mruknęła coś cicho o jej masce po czym skreśliła jej imię. O nią chyba nie musi się martwić. Tak samo jak o chyba początkującą czarownicę. Zaśmiała się jeszcze raz.
I trafił się też gość specjalny. Jej złociste oko łypnęło na młodego wilkołaka. Cóż, to już problem gospodarza. Podeszła do właścicielki rezydencji i ukłoniła się przed nią oddając listę.
-Nie wiem co kombinujesz-szepnęła tak by tylko ona mogła ja usłyszeć.

Offline

 

#17 2012-07-14 22:18:46

Kyoko

Gość

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

- Ujmę to tak, nie będziesz się nudzić księżniczko - odpowiedziała szaro włosa uśmiechając się by po chwili odwrócić się delikatnie na piętach i powolnym krokiem udać się na sam środek holu rezydencji - Witam w rezydencji krony księżyca, a więc rozgościcie się - wypowiedziała melodyjnym głosem kobieta wskazując pokoje gościnne znajdujące się po obu stronach holu budynku.

Ostatnio edytowany przez Kyoko (2012-07-16 11:43:38)

 

#18 2012-07-14 22:33:10

Anubis

Gość

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Gdy Anubis wchodził do środka myśląc, że nikt go nie zobaczył to ujrzał, że czarownica rzuca zaproszenie osobie co trzyma listę okazało się, że takie zaproszenie ma, lecz to nie było jego tylko jakiegoś wystraszonego mężczyzny, którego spotkał w lesie, który przypadkowo upuścił owe zaproszenie, gdy uciekał na jego widok, więc, jak już wszedł do środka to od razu udał się w jakieś ciemne miejsce w holu tak, by ciemność zasłaniała mu twarz i połowę ciała.

 

#19 2012-07-14 22:39:46

HisashiBuri

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Mięśnie Hisashi zadrgały nerwowo pod jej grubą szorstką skórą zwiastując kłopoty. Nie wiedziała czy to z powodu tego jak Kyoko ją nazwała, czy też z powodu buchającej grozy z osoby szarowłosej. Wycofała się w cień kuśtykając.

Offline

 

#20 2012-07-14 23:23:14

Anubis

Gość

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Anubis tylko bacznie się przyglądał wszystkim zastanawiając się czy będzie coś więcej niż tańce i wygłupy czy może jednak również będzie podane coś do jedzenia a zarazem myślał też czy będzie musiał dla nie poznaki zmienić wygląd i z kimś zatańczyć, by nie zwrócić na siebie uwagi.

 

#21 2012-07-14 23:33:30

Anu

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Lisia dziewczyna zdjeła z westchnieniem maskę, prezentując swoje wschodnie rysy i piękne blękitne oczy, lecz włosy nadal zostawiła rozpuszczone. przemieściła się bardziej w głąb sali

Offline

 

#22 2012-07-14 23:39:00

HisashiBuri

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

W tym czasie Hisashi zbliżyła się do nieproszonego gościa przechylając głowę jak zaciekawione zwierze. Próbowała rozpoznać jego rasę jednak cień jej w tym przeszkadzał, była jednak pewna że owy chłopak nie był zaproszonym 80-letnim czarodziejem.
-Pozwolisz chłopcze?- Burknęła wskazując ostro zakończonym szponem na parkiet.

Offline

 

#23 2012-07-14 23:40:59

Anu

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Gdzieś w tłumie znalazła jakieś wolne miejsce siedzące, usiadła tam. Wyjęła ozd9obe i zaczęła pleść sobie warkocz. założyła noge na noge , odsłaniając jeszcze bardziej swe zgrabne nogi.

Offline

 

#24 2012-07-15 13:08:50

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Po jakichś 10 minut, kłótnia czarownicy i kapelusza dobiegła końca. Oczywiście mądrzejszy i bardziej elokwenty wygrał czyli kapelusz w tym przypadku. Blondynka na słowa właścicielki rezydenecji kiwnęła głową i naburmuszona usiadła na jednym z miejsc, dośc blisko wampirzycy.
-No już przecież nic sie nie stało. - skomentował kapelusz i popatrzył w inną stronę niż dziewczyna.
-Dla ciebie... bo ty masz 1000 lat, a ja ledwie 18 więc czego się czepiasz? Dlaczego to mnie musiało spotkać, a nie któreś z mojego rodzeństwa? - pokręciła głowa, przyglądając się jednocześnie wampirzycy i lisiej dmonicy. (? ^ ^")
-Bo taki jest los.
-Och! Już nic mów...

Offline

 

#25 2012-07-15 18:52:48

Anubis

Gość

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Anubis powiedział se w myśli " kurde chyba dowiedzieli się, że nie jestem zaproszony " następnie spojrzał na ową bestię, która podeszła do niego i coś chciała - tak ?, o co chodzi ? - zapytał się chłopak

 

#26 2012-07-15 19:22:33

HisashiBuri

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Potwór zmierzył go wzrokiem od stóp do głów mrucząc pod nosem swoje spostrzeżenia, wreszcie jej wzrok spoczął na jego wilczych uszach. Wilkołak? I do tego jeszcze fioletowy. Pokręciła szpetną głową z niedowierzaniem. Czasy się zmieniają moja droga, potwory także, jednak taka anomalia mogłaby być ciekawym obiektem badań.
-Przynajmniej wyglądaj jak czarodziej- wychrypiała w końcu wyciągając zza rękawa kapelusz, podobny do tego jaki nosiła czarodziejka, po czym naciągnęła mu brutalnie na głowę.
-Co cię napadło żeby zaciągać się do tak niebezpiecznego miejsca z własnej woli- burknęła.

Offline

 

#27 2012-07-15 20:00:25

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Wampirzyca, kątem oka zmierzyła wzrokiem właścicielkę rezydencji." Czyli to ona jest tą tajemniczą kobietą..." w duchu westchnęła jedynie. Zaraz potem weszła do środka rezydencji. Czuła na sobie czyiś wzrok. Gdy lekko odwróciła głowę w bok , zobaczyła młodą czarownicę. Uśmiechnęła się jedynie , uważając by nie pokazywać kłów.

Offline

 

#28 2012-07-15 21:17:50

Anu

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 14
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Lisica, skończyła pleść warkocz i ze spokojem odwróciła głowę w kierunku czarownicy

Offline

 

#29 2012-07-15 21:19:21

Anubis

Gość

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Gdy potwór wziął go za czarodzieja i naciągnął mu na głowę czapkę o tylko w głowie se rzekł - no super, więc to był czarodziej ? mam nadzieje, że nie bd musiał czarować - następnie spojrzał się na potwora i odpowiedział - dostałem zaproszenie, więc przyszedłem, lecz zaklęcie mi pewne nie wyszło i mam teraz taki wygląd przez pewien czas, ale dziękuje, że kapelusz swój zostawiłem w domu -

 

#30 2012-07-15 21:29:38

HisashiBuri

Uczestnik event'u

Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Upiorny Bal Maskowy/Halloween

Wiedźma zamilkła na chwilę drapiąc się szponem po policzku. Lepiej żeby jego rasa się nie wydała, szczególnie kiedy pani Kyoko jest w pobliżu.
-Lepiej uważaj następnym razem- odparła cicho odwracając się.

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://paletympm.pl/ kopiowanie starych kaset system zarządzania dokumentami Mieszkanie i Dom transport międzynarodowy Poznań