Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2011-10-28 21:24:38

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Główny korytarz

Wyłożony gładkim, kamiennym linoleum. Ściany białe, bez najmniejszego brudu. Na każdej ścianie znajdowało się po kilka drzwi, a na samym końcu schody i winda w górę.

Hiroshi z Nazumi szli w milczeniu. Akuma przyglądał się Ange, kiedy ta w pewnym momencie znieruchomiała w powietrzu. Natychmiastowo została zamknięta w swoim jajku, a to stłukłoby się, gdyby Hiroshi go nie złapał. Blondynka chwyciła się za głowę, a z jej serca wyleciało fioletowe jajko.
-Chara nari: Death of death. - Spojrzała beznamiętnie na cały korytarz, a potem na Hiroshi'ego. Chłopak zdumiony został sam, bo jego kuzynka poleciała na czarnych skrzydłach z powrotem do gabinetu Kazuomi'ego. Jej pan wzywał... [Nazumi zt]

Offline

 

#2 2011-11-01 19:51:27

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Hiroshi patrzyła za oddalającą się kuzynką. Zaczepił najbliższego pracownika.
-Czy jest jeszcze Yuu Amamiya? - spytał, już wiedząc co zrobi z jajkiem Ange.
-Już go nie ma. - odpowiedziała zaczepiony pracownik, który szybko odszedł. Hiroshi westchnął i włożył shugo tamę Ange do swojej szafki. Akuma spojrzała na białe jajko dziewczyny. Hiroshi poszedł z powrotem do gabinetu Kazuomi'ego. [zt]

Offline

 

#3 2011-11-04 18:35:16

Mato

Gość

Re: Główny korytarz

Jakby tak pomyśleć to pierwszy raz jestem w tym oddziale Ester-powiedziała Mato
ależ to ekscytujące -powiedziała z sarkazmem Mino
-Uspokój się nie zabawimy tu długo-Kumo mówiła jak zwykle mrocznie i oschle
''nie moge uwierzyć że moje prawdziwe ja jest takie mroczne i sarkastyczne'',-myślała mato pod nosem się śmiejąc
''ciekawe co jej chodzi po głowie'',-pomyślały chary
-pewnie ikuto- wykrzyczała Mino
-nie wypowiadać przy mnie tego imienia-powiedziała rozwsicieczona Mato[zt]

Ostatnio edytowany przez Mato (2011-11-06 21:56:12)

 

#4 2012-03-07 10:31:08

Ikuto

Gość

Re: Główny korytarz

Gdy granatowowłosy był już w budynku udał się głównym korytarzem prosto do laboratorium szedł po woli, by nikt go o nic nie podejrzewał, a gdy stanął przed drzwiami laboratorium w, tedy szybko otworzył drzwi i wbiegł tam z przemianą.

[zt]

 

#5 2012-04-03 17:27:52

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Chłopak nie zważając na nic biegł szybko przez korytarz aż tak że nikt nie mógł go zważyć nawet na kamerach było widać że coś czarnego przebiegło.
[zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#6 2012-04-03 18:00:58

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Gdy chłopak wyszedł z biura Kazuomi'ego to postanowił wyrzucić do pierwsze lepsze śmietnika pozostałości po skrzypcach i udać się do Utau. Więc ruszył w kierunku wyjścia.

[zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#7 2012-04-19 20:03:07

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Biegłą korytarzem. Wszyscy próbowali ją zatrzymać, ale Nazumi biegła. Jako siedemnastolatka miała więcej siły. "Walczyła" cały czas, nie zatrzymując się. Jej jedyną myślą było:
"To jedyne słuszne rozwiązanie...jedyne słuszne...jedyne..." - tak zatrzymała kogoś z laboratorium. Przyparła go do ściany.
-Gdzie jest Haruto Oruyama i Kazuomi? - jej głos i jej wściekle zielone oczy, wydusił z owego pracownika jakiekolwiek próby sprzeciwu.
-Chy-chyba są na dole... U Gozena...
-Które piętro?
-Mi-minus 2. - blondynka szybko go zostawiła i wparowała do windy. Tam nacisnęła przycisk "-2". Drzwi od windy zamknęły się, a blondynka zjechała na dół. [zt]

Offline

 

#8 2012-06-26 19:34:36

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Główny korytarz

gdy Train wszedł już na korytarz to strażnicy zaczęli ustawiać się wokół chłopaka następnie idąc do windy, by zjechać na sam dół każdy się patrzał na to, jak Train jest eskortowany jak, by był ważną osobą w, tedy każdy zrozumiał, że on już nie będzie zwykłym pracownikiem i dzieciakiem do wykorzystania przeczuwali, że będzie kimś ważniejszym w końcu nawet Kazuomi nie był nigdy tak eskortowany, ale pomimo tego jakie zamieszanie i zaciekawienie zbudziło pracowników ten widok to dotarli do windy bez większych problemów i zjechali na sam dół, gdzie nikt nie ma wstępu dam bez pozwolenia tamtejszej organizacji z całego Easter miał jak do tond wstęp tam tylko Kazuomi nawet ochroniarze, którzy prowadzili Traina nie byli zwykli, bo później się okazało w windzie, że to nie jest ochrona Easter tylko Cronosa nagle drzwi do winy się otworzyły i Train wyszedł z ochroną z niej [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#9 2012-09-30 11:11:03

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Gdy wszedł na korytarz udając się powolnym krokiem do windy to tym większe miał wątpliwości w głowie jak i za równo w sercu, lecz, jak już wsiadł do windy emocje nagle przestały dokuczać mu tak jak, by zrozumiały, że wyboru i tak już niema [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#10 2012-10-22 15:23:33

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Główny korytarz

po wyjściu z windy udał się spokojnym i opanowanym krokiem do wyjścia z budynku Easter mijając przy tym kilku strażników, którzy nie zwrócili większej uwagi na niego. Gdy dotarł Train do wyjścia udał się od razu do szpitala. [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#11 2013-05-03 16:10:52

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Główny korytarz

-Hm? Nie uważasz, że to dziwne? - spytała czarnowłosego. Miała jakieś tam wspomnienia, kiedy 'pracowała' w Easter. Zawsze było tu pełno ludzi. A w każdym razie był słychać ich głosy i szum niektórych komputerów. Ale teraz... cisza. Zmącona jedynie krokami blondynki i Ukyo.
-Coś tu nie gra, to fakt. - mruknęła Ange. Luna i Sparkle otworzyły jedne drzwi. Pokój w środku był pusty i zupełnie czysty. Jakby dopiero co, ktoś miał się wprowadzać.
Nazumi spojrzała zdziwiona na Ukyo. Coś tu było bardzo nie tak. Nazumi tego nie słyszała, ale chłopak mający wilczą charę mógł to słyszeć. Po schodach niósł się cichy szept.

Offline

 

#12 2013-05-04 12:41:33

 Ukyo

http://i.imgur.com/rer9Rit.png

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 262
Punktów :   

Re: Główny korytarz

- Nie podoba mi się to...- mruknął cicho, idąc za Nazumi
Przecież odkąd pamiętał, zawsze było tu pełno osób. A teraz? Normalnie świeciło tu pustkami. A do tego ten tajemniczy pokój. Co w nim będzie? Z tego co pamiętał, żadnego nowego sprzętu się nie spodziewali. Czarnowłosy skierował wzrok na swoją chare.
- Nagato...- powiedział cicho
Wilcza chara kiwneła głową, a potem pstrykneła palcami. U chłopaka pojawiły się wilcze uszy oraz ogon. Uniósł lekko głowę w górę, próbując wyczuć coś. Dopiero po dłuższej chwili zdołał usłyszeć niosące się szepty. Atmosfera powoli stawała się podobna do horroru.
- Musisz się gdzieś schować. - szepnął do Nazumi

Offline

 

#13 2013-05-04 14:24:55

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Spojrzała na niego trochę przerażona. Fakt, jak z horroru. Nazumi ich nie lubiła. Kiedyś jeden oglądnęła i za nic w świecie Ren-oniichan nie mógł jej zmusić, żeby poszła do dentysty. Ale musiała iść. Hikaru-kun przecież gdzieś tu był. A ta cisza nic dobrego nie znaczyła. Potrząsnęła głową, panując chwilowo nad strachem.
-Nie ma mowy. Idziemy do gabinetu Kazuomi'ego. Może on jeden chociaż tam jest. - postanowiła blondynka i zrobiła kilka kroków w stronę schodów. Teraz i ona usłyszała owe szepty. Przystanęła. Ange pomachała Nazumi przed nosem.
-Nazu-chan? - blondynka stała jak wryta i nie dała znaku, że wogóle słyszy charę. Chara anioł westchnęła ciężko.
-Ty idź pierwszy. Jak ją doprowadzimy do stanu używalności, też pójdziemy dalej. - Ange uśmiechnęła się przepraszająco. Blondynka tylko zamrugała powiekami.

Offline

 

#14 2013-05-04 14:33:30

 Ukyo

http://i.imgur.com/rer9Rit.png

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 262
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Chłopak cmoknął z dezaprobatą, a potem westchnął.
- Mowy nie ma. - powiedział cicho
Następnie spokojnie podszedł do blondynki. Jak gdyby nic po prostu wziął ją w swe ramiona.
- Jak mamy iść, to wszyscy razem. Bez wyjątku. - uśmiechnął się do char Nazumi, a potem ruszył  dalej.
Nagato przyglądał się swojemu właścicielowi, a potem wzruszył ramionami.

Offline

 

#15 2013-05-04 18:04:38

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Główny korytarz

Sparkle rozdziawiła usta, patrząc na czarnowłosego. Luna i Ange uśmiechnęły się i poleciały za nim. Nazumi przez kilka chwil jakby tego nie zauważała. Patrzyła w przestrzeń. Po czym dziwnie powolnym ruchem odwróciła głowę, tak, że patrzyła na Ukyo. Zamrugała oczami i wszystko wróciło do normy. Zaczerwieniła się.
-Hej, hej! Dobra, nie musisz mnie nieść. - mruknęła cicho, już na niego nie patrząc.

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://bumdesshop.online system zarządzania dokumentami Mieszkanie i Dom transport międzynarodowy Poznań