Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2011-12-30 18:44:32

Ikuto

Gość

Lotnisko

Lotnisko było ogromne, że dało się bardzo łatwo zgubić na, nim na lotnisku było szklane kafelki w kolorze czaro niebieskimi ( akła ) na całym lotnisku było dużo ludzi oraz z 10 bramek mimo tego był tłok samoloty przylatywały i odlatywały bardzo szybko, gdyż leciały tylko do Tokio , Chiń , Korei.

 

#2 2011-12-31 19:26:49

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

Gdy Kazumi przybył na lotnisko to postanowił poczekać w samochodzie a jego szofer wyszedł z samochodu i udał się na lotnisko w poszukiwaniu pewnego chłopaka co Kazumi z, nim rozmawiał przez telefon.

*********************************************
Niko sorki, że teraz, ale jak już mówiłem ci na gg: to nie mam za bardzo czasu dziś

 

#3 2011-12-31 19:34:28

Niko

Gość

Re: Lotnisko

Chłopak już czekał na lotnisku z nie cierpliwością na jakiegoś posłańca od Kazumiego, gdyż domyślał się, że sam nie przyjdzie, gdy przechadzał się po lotnisku to w, tedy zobaczył jakiegoś faceta ubranego na czarno z kartką a na niej było napisane Szukam Niko w, tedy chłopak odezwał się - to ja jestem Niko a ty jesteś od Kazumiego ? - powiedział z zapytaniem Niko a facet w czerni od powiedział, że jego pan czeka w samochodzie po krótkiej rozmowie Niko poszedł za facetem do samochodu, a następnie wsiadł do niego.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
spox wiem, że mówiłeś, ale cieszę się, że zgodziłeś się na to, co zaproponowałem oraz życzę szczęśliwego nowego roku.

 

#4 2012-01-03 15:44:57

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

- ty się nazywasz Niko tak ? i znasz dobrze Ikuto zgada się ? - zapytał się Kazumi z głosem stanowczym zarazem czekając na odpowiedź, by móc chłopaka wysłać od razu na swoją pierwszą Misie....

 

#5 2012-01-03 15:49:59

Niko

Gość

Re: Lotnisko

- Tak nazywają mnie Niko, ale mam na imię Nikolas oraz znam Ikuto od małego kiedyś się bawiliśmy razem - odpowiedział chłopak następnie spojrzał się na szofera, gdyż zaczęli od razu jechać gdzieś, a nawet Kazumi nie powiedział, gdzie ma jechać..

 

#6 2012-01-03 15:57:30

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

-, a więc dobrze, skoro znasz Ikuto i jesteś taki dobry jak mówią to nie zaszkodzi ci mała walka - mówiąc te słowa Kazumi patrzył na Niko taki wzrokiem jak, by miał już go sam sprawdzić, lecz po chwili dodał - jedziemy do Seiyo Academy tam poznasz resztę swojej grupy -, a następnie spojrzał się na szofera a on już wiedział, o co chodzi następnie samochód tylko przy śpieszył i zaraz byli koło boiska.

 

#7 2012-01-03 16:05:22

Niko

Gość

Re: Lotnisko

Niko był trochę po irytowany tym, że Kazumi był głuchy na jego imię, lecz po chwile powiedział do Kazumiego -, na czym będzie polegać moje pierwsze zadanie ? - spojrzał się wzrokiem nie co przerażonego, gdyż dopiero co przyjechał a już chcą go w coś wplatać, ale powiedział se, że to przecież całe Easter zawsze pewnie takie było.

 

#8 2012-01-03 16:11:55

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

- twoim zadaniem będzie pomóc Ikuto i Utau -, gdy powiedział Kazumi te słowa to już dojeżdżali na ulice, gdzie jest kolo niej boisko po chwili dodając Kazumi - na boisku pokażesz co potrafisz - [ Kazumi zt ]

 

#9 2012-01-03 16:16:00

Niko

Gość

Re: Lotnisko

- aha a kim jest Utau ? - zapytał się chłopak, gdyż nie wiedział nic o tej dziewczynie, bo znał tylko Ikuto i Mato "ciekawe Kim jest ta Utau i mam nadzieje, że nie wtrąci się między mną a Ikuto tak jak kiedyś Mato" rozmyślał sobie chłopak aż zaważył chłopak duży budynek, który wyglądał na szkołę już wiedział, że to tu będzie jego pierwsze zadanie [zt]

 

#10 2012-01-15 02:10:03

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

Amu biegła jak najszybciej potrafiła. Zostało tylko parę minut do odlotu samolotu do Tokio.
- Amu , tutaj ! - zawołał tata dziewczyny.
Amu słysząc głos ojca , skręciła w prawo , gdzie znajdowali się jej rodzice , a także siostra. Po pięciu minutach , wszyscy siedzieli na swoich miejscach.
- Proszę , aby wszyscy zapieli pas , ponieważ już będziemy odlatywać do Tokio.- powiedziała spokojnym głosem stweardessa.
Różowo-włosa zapieła pasy. Tymczasem Ran , Miki i Suu siedziały na ramieniu właścicielki , patrząc przez okno. Po chwili dziewczyna poczuła , że już wzbili się w powietrze. " Saiyonara Seiyo..." pomyślała Amu. [zt]

Offline

 

#11 2012-01-16 17:31:33

Fuchi

Gość

Re: Lotnisko

Fuchi właśnie przyleciała na to lotnisko i biegła po walizkę. Kiedy już ją zabrała udała się z rodzicami do domu, kupionego niedawno.

 

#12 2012-03-12 19:03:50

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

Podróż do Seiyo trwała około 30 minut. Gdy wylądowali , Amu jako pierwsza wybiegła z samolotu. Gdy stanęła na drodze , odwróciła się i spojrzała na Masao.
- Czy ... wracasz do Tokio ? - zapytała
- Oczywiście , że nie. - odpowiedział brunet - Przecież nie zostawię cię z tym wszystkim samą.
- Różowo włosa uśmiechnęła się ciepło.
- Arigato . - powiedziała cicho
- Dobra , chodźmy lepiej. - mruknął
Dziewczyna kiwnęła głową , a następnie złapała chłopaka za rękę i pociągnęła go. Ich celem jest teraz Seiyo Academy. [zt]

Offline

 

#13 2012-04-03 17:10:37

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

Gdy granatowowłosy dotarł na lotnisko to tylko spojrzał ostatni raz na miasto i powiedział do Yorego.
- być może to ostatni raz widzimy to miasto... nie ma miejsca dla nas już tu -
następnie wsiadł w samolot do Paryża i odleciał zostawiając problemy za sobą.
- no to czas zacząć życie od nowa i nie wracać do przeszłości -
rzekł Ikuto do siebie.

 

#14 2012-04-05 19:09:32

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Lotnisko

Gdy Train dotarł na lotnisko to zastanowił się gdzie Ikuto mógł polecieć ale dzięki swojej szybkości sprawdził komputer lotniska i w jednym z nich zobaczył że granatowowłosy poleciał do Paryża więc ani chwili dłużej chłopak wykupił bilet na pierwszy lot do Paryża a miał szczęście gdyż właśnie za chwilę ma startować samolot więc szybko pobiegł do niego i wsiadł i poleciał do Paryża z Ikuto [zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#15 2012-04-10 21:58:31

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Lotnisko

Gdy chłopak przyleciał pierwszy samolotem to w ciąż nie mógł dać sobie spokoju o co chodziło z tą wiadomością był strasznie zmartwiony aż jego char Cat zaczął czuć jakieś dziwne uczucie czego wcześnie nie odczuwał od chłopaka.
" coś się stało że tak się śpieszysz " zapytał się telepatycznie Cat swojego pana
" właśnie nie wiem ale sądzę że mogło coś się stać Utau " odpowiedział chłopak w myślach
" a co się stało ? "
" własnie sam nie wiem ale czuje że coś złego może się stać jej naprawdę to czuje "
" rozumiem "
po krótkiej rozmowie w myślach z swoim charą chłopak wybiegł z lotniska biegnąc w kierunku domu dziewczyny.

[zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ξενοδοχεία Ιαπωνία system zarządzania dokumentami Mieszkanie i Dom transport międzynarodowy Poznań