Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-01-06 14:56:21

Akemii

Gość

Dach budynku.

Akemii właśnie przebywała na dachu budynku. Jej twarz nie pokazywała żadnych uczuć, a sama dziewczyna 'wzywała' właśnie jajka-X. Gdy wokół niej, zebrało się wystarczająco dużo jajek, dziewczyna kiwnęła głową do jednego z członków Easter. I wtedy jedno z jajek krzyknęło swoje: "Bezużyteczne!" i zaczęło atakować czarnowłosą. Zwinnie omijała wszystkie jajka, póki nie zostały złapane. A ona odmieniła się z chara nari: "Queen Night".
Westchnęła, gdy wszystko ucichło. A ona siadła na boku dachu, wzdychając i patrząc w niebo. Jej chara siadła na ramieniu właścicielki.

 

#2 2012-01-07 18:41:07

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Gdy była pod budynkiem Easter, Ange aktywowała chara change i dziewczyna wzniosła się na dach budynku po stronie przeciwnej do Akemii. Tam wylądowała, patrząc surowo na ludzi z Easter.
-Wiecie, że to nie ładnie tak robić? - spytała tonem pouczającej matki. Po tym nie zrobiła żadnego gestu, a już była w przemianie z Luną. Motyle skrzydła pojawiły się od razu. Jej uśmiech był złośliwy. Znó wytworzyła ten sam proszek co na boisku i dmuchnęła nim w stronę ludzi z Easter. Natychmiastowo ich oślepił.

Offline

 

#3 2012-01-07 19:14:31

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Dziewczyna wstała. Spoważniała, po czym odwróciła się i popatrzyła na sprawczynię zamętu. A po chwili, złapała się za twarz, gdyż nawiedziła ją kolejna wizja. Zacisnęła mocno powieki, a jej grzywka opadła na zamknięte oczy.
Wizja przedstawiała poród dziewczynki. Następnie widziała zdjęcie, które zapamiętała z dzieciństwa. Właśnie Giana je zaciskała w dłoni podczas porodu.
Mocniejszy powiew wiatru, właściwie mocny ryk jajek, które połączyły się w jedną, wielką charę, zepchnęły czarnowłosą z budynku. Ona zupełnie nieświadoma tego problemu, leciała z wielką prędkością na dół.

 

#4 2012-01-07 19:36:27

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Nazumi mimo wszystko w tej przemianie miała uczucia i serce. A to znaczy nie chciała by ktoś zginął. Równie szybko zdążyła dolecieć od Akemii. Złapała ją tuż nad ziemią. Czując jej ciężar, natychmiast postawiła ją na podłożu. Spojrzała w górę na jajka. Zacisnęła wargi i wzleciała ponownie. Odczyniła oślepiający proszek, jednocześnie teleportując ludzie z Easter do środka. Zamknęła drzwi na dach.
-New moon. - stało się to samo co na boisku. ale tym razem oczyściła wszystkie jajka. Jej energia gwałtownie spadła, ale nic jej nie było. Zleciała na dół, patrząc na Akemii.

Offline

 

#5 2012-01-07 19:54:36

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Akemii otworzyła oczy gdy dziewczyna wzbijała się w górę. Przetarła piąstką oczy, wstając. Odwróciła się od dziewczyny, układając głowę na bok. Westchnęła ciężko, przymykając powieki, jednak za chwilę znów je otworzyła. Jej twarz nie wyrażała żadnych uczuć, a ona sama po długiej chwili, gdy już mogła blondynkę zaobserwować na ziemi, odezwała się stanowczym głosem:
- Arigato gozamaisu, on.. - jednak przy tym ostatnim słowie lekko się za jąkała, ale po chwili dokończyła:
- .. Onee - chan - a po chwili szła w stronę wejścia do budynku, by znów zebrać jajka. Wskoczyła zwinnie na wejście, które było niższe od następnego poziomu. Następnie wskoczyła na dach i otworzyła drzwi, by osoby które chcą łapać jajka, mogły to kontynuować.
Znów przemieniła się z Mitsu, która nic nie mówiła.
- Chara Nari: Queen Night! - wykrzyknęła Akemii, po czym znów pojawiła się ze swoją kosą bojową, która przemieniła się zaraz we flet.

 

#6 2012-01-07 20:01:31

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Spojrzała na nią smutno. chyba będzie musiała zostawić te jajka w spokoju, albo Easter się nią zainteresuje. Pstryknięciem palców, otworzyła drzwi na dach i ukryła się. Ludzie z Easter znów zaczęli zbierać jajka. Nauzmi patrzyła w górę, na Akemii.
"Dlaczego wydaje mi się znajoma?" - nigdy przecież jej nie widziała. Naszło ją wspomnienie. Zdjęcia, które widziała tylko raz.

Offline

 

#7 2012-01-07 20:53:18

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Znowu zaczęła nucić melodię, która przyciągała jajka-X. Char zebrało się tyle, że znowu powstała jedna, wielka chara-X, która zaczęła atakować Akemii. Zwinnie unikała każdy atak, dalej grając. W pewnej chwili, dziewczynie zabrakło tchu, aby kontynuować melodię i wtedy chara skupiła się na ataku na niej. Ludzie z Easter uciekli, myśląc: "Zatrudnili ją dlatego, bo jest silna, więc sobie poradzi". Tymczasem wielka, coraz dłuższa ręka wielkiej chary wchłonęła osiemnastolatkę. Chara nie mogła teraz panować nad bezbronną właścicielką.

 

#8 2012-01-08 17:49:46

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

"Jeny!" - krzyknęła w myślach, wzlatując nad poziom chary.
-Uwolnij ją! - krzyknęła niemalże wściekłą na charę. Luna będąc w Nazumi, odkryła, że dziewczynie zależy na tej nieznajomej. A przecież nigdy jej nie widziała. Wtedy też Luna odkryła wspomnienie dotyczące pewnego zdjęcia. Zauważyła, że blondynka chce się dowiedzieć kim jest czarnowłosa. chara X zwróciła się w stronę Nazumi. zaatakowało ją, a kiedy dziewczyna się rozproszyła, tak samo jak Akemii chwyciła ją w swoją wielką dłoń.
-Nazumi! - krzyknęła Ange, uderzając swoją dłonią w charę X. Jakby to coś dało. Chara X odepchnęła Ange na Akemii.

Offline

 

#9 2012-01-08 18:12:14

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Akemii miała zamknięte powieki. Nie ruszała się, a jej włosy falowały jak na wietrze. Czyżby dziewczyna przechodziła przemianę? Po chwili dziewczyna wytworzyła wokół siebie białą kulę, która po chwili rozerwała charę. Rozproszyła się ona na mniejsze.
Teraz dziewczyna inaczej wyglądała. Na sobie miała kimono, koloru niebieskiego, a jej oczy teraz posiadały kolor krwi. W jej lewej ręce tkwił wachlarz. Dziewczyna złapała za rękę Nazumi, kładąc jej na ramieniu Ange. Zaciągnęła ją na dach następnego budynku.

 

#10 2012-01-08 18:17:40

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

-Huh...? - wydała z siebie, znajdując się zaraz na następnym budynku. Spojrzała na odmienioną Akemii. Ange patrzyła na czarnowłosą z wdzięcznością, jednocześnie tuląc się do Nazumi. Blondynka spojrzała na Akemii.
Wiedziała, że nie czas na to, ale nie oparła się pokusie.
-Czy ja Cię znam? - spytała wprost, patrząc na pojedyncze jajka.

Offline

 

#11 2012-01-08 20:28:10

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Nie, Ty mnie nie znasz - odpowiedziała spokojnie, patrząc na wariujące jajka-X. "Chyba wykonałam swoją robotę. Zmywać się, czy raczej je oczyścić?" - zapytała się, przechylając głowę na bok. Po chwili usłyszała odpowiedź: "Zrób co uważasz" - Mitsu przekazała swoje myśli.
Dziewczyna odmieniła się, a po chwili ujrzała drugą, jakby nową charę, która natychmiast zamknęła się w jajku. Miało ono kolor Niebieski, z czarnym kier. Jajko upadło dziewczynie do ręki, a ona po chwili patrzenia się na nie włożyła je do torby.

 

#12 2012-01-08 20:31:37

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Z jej zdania wyciągnęła jeden wniosek.
-To znaczy, że ty mnie znasz. - powiedziała otwarcie, patrząc przez chwilę na torbę Akemii. Przypomniało jej się Embryo, ale sama nie wiedziała dlaczego. Spojrzła na czarne jajka. Nie miała za wiele siły do oczyszczania.

Offline

 

#13 2012-01-08 20:37:28

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Nie znam Cię, ale wiem, kim dla mnie byłaś - powiedziała, dając specjalny nacisk na słowo "Byłaś". Westchnęła, przymykając oczy. W pewnej chwili, zimniejszy powiew wiatru rozwiał włosy dziewczyny, jednocześnie tworząc na niej ciarki.
Chara spojrzała się na właścicielkę. Była smutna, że właścicielka nie mówi prawdy.
"Akemii! Akemii! Straciłaś taką szansę!"

 

#14 2012-01-08 20:45:58

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

-"Byłam"? - siedziała na krańcu dachu. Ange pomyślała, że Akemii coś ukrywa. Nazumi spojrzała w dół na ulicę pełną samochodów. Przez jej głowę przeleciała myśl:
"Ciekawe co by było gdybym skoczyła..." - ale szybko znikła. Blondynka nie miała w zwyczaju poddawać się impulsowi, chociaż z drugiej strony... Znów przeszyło ją to mgliste wspomnienie o zdjęciu. Tylko teraz widziała je wyraźniej.
" Blondynka siedziała u siebie w pokoju. Na jej kolanach leżał stary album ze zdjęciami jej matki. Jedyna rzecz, która była pamiątką po mamie. A zobaczyła tam zdjęcie, na którym Giana kucała przy małej, czarnowłosej dziewczynce. Zdjęcie było podpisane "Ja i mała..." Tu wspomnienie się urwało. Nazumi spojrzał na Akemii.
-Widziałam cię już wcześniej. - powiedziała pewnie i wstała patrząc odważnie na czarnowłosą. - Na zdjęciu... mojej matki.

Offline

 

#15 2012-01-08 21:05:54

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Giana.. - spuściła wzrok, a jej oczy zaczęły się szklić. Po chwili poszła pierwsza łza, ale dziewczyna przetarła ją szybko, aby złotowłosa jej nie zauważyła.
- Wiem, że mi nie uwierzysz, ale.. - westchnęła cicho - Słyszałaś kiedyś, że masz jeszcze jedną siostrę... co kol wiek? - zapytała, nie odwracając się do dziewczyny.

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
żłobek prywatny ursynów końcówki z filtrem Bezpłatna porada prawna Londyn psycholog Piła torby papierowe Piła