Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-01-08 21:13:06

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

"Siostrę?" - w pierwszej chwili pomyślała, że Akemii żartuje. Przecież Ren nic jej nie mówił. To nie może być prawda! Ona nie ma siostry, tylko jednego brata! Ren na pewno by coś jej powiedział, ale wtedy zobaczyła urywek tamtego wspomnienia
"...Zdjęcie było podpisane "Ja i mała... Akemii - moja pierwsza córeczka " Nazumi nagle wstrząsnął dreszcz. A jednak... Ale odpowiedziała na pytanie czarnowłosej z delikatnym uśmiechem.
-Nie, nikt mi o tym nie mówił. - powiedziała, ale wreszcie czując, że nie może dalej ukrywać swych zmieszanych emocji, dodała: - Widziałam stary album mamy. Tam było to zdjęcie. A mama zawsze podpisywała swoje zdjęcia.

Offline

 

#17 2012-01-08 21:27:29

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Zagryzła wargę, jednak po chwili dzielnie powiedziała: - Ja mam na imię Akemii. I ja byłam jej pierwszą córką - powiedziała, opuszczając głowę. Zacisnęła mocno powieki, przypominając sobie wspomnienie z przed lat - gdy odebrano ją rodzicom. Po chwili do jej oczu napłynęły łzy. Zaczęły lecieć jedna po drugiej. Dziewczyna nabrała rumieńców.

 

#18 2012-01-09 18:12:39

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Blondynka przez chwilę patrzyła ogromnie zdziwiona na Akemii. Ale po chwili na jej twarzy pojawił się ciepły uśmiech, a jej oczy wyrażały małe zdziwienie i dużą dawkę radości. Nim Nazumi spostrzegła i ona zaczęła płakać. Jej przemiana znikła, a Luna z małym uśmiechem podleciała od Ange. Chara anioł uśmiechała się.
-Akemii... - powtórzyła blondynka jakby jej siostra to był tylko sen. Ale to była prawda. Nauzmi przez łzy, uśmiechała się ciepło. - Ja jestem Nazumi. Jej druga córka.

Offline

 

#19 2012-01-09 18:38:19

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- W - Wiem.. - wyjąkała, ręką wycierając łzy. Wciąż nie miała zamiaru unosić głowy. Po chwili jajko w jej torbie zadrżało, a po chwili, z torby wyleciała mała, ruda chara. Miała króciutkie włoski, a jej oczy były koloru stalowego.
"Akemii!" - Charka krzyknęła właścicielce w myślach. "Nie popełniaj głupstw!" - dodała po chwili, machając do niej palcem. Dziewczyna uniosła głowę, przechylając jednocześnie ją na bok. Spojrzała na charę, a ta po chwili milutkim głosem odezwała się:
- Watashi wa Lena, desu - uśmiechnęła się promiennie w stronę złotowłosej.

Ostatnio edytowany przez Akemii (2012-01-09 18:40:28)

 

#20 2012-01-09 18:46:11

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Nazumi patrzyła chwilę zdziwiona na charę Akemii. Ale odwzajemniła uśmiech.
-Watashi wa Nazumi. A to jest Ange i Luna. - obydwie chary skłoniły się. Nagle Nazumi pomyślała, że chciałaby coś zrobić. Spojrzała na siostrę. Trochę smutno, bo przypomniała sobie jej wcześniejsze słowa.
-Wiem, że łzy do odzwierciedlenie prawdziwych uczuć, ale co do twoich wcześniejszych słów... Czy ty nie chcesz, abym "była" twoja siostrą? - spytała, ale wiedziała, że na pewno chciała. ale Nazumi chciała to od nie usłyszeć. Co dziwnego, blondynka wyjątkowo szybko przyjęła do wiadomości, że ma "nowego" członka rodziny.

Offline

 

#21 2012-01-09 18:58:05

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Lena! Gdzie Ty się podziwiałaś przez ten czas? - zapytała, lekko wkurzona, Charę. Na szczęście już po chwili usłyszała odpowiedź:
- A no... zwątpiłaś we mnie, więc usunęłam się w cień.. - zaczęła powolnie tłumaczyć, drapiąc się w tył głowy. Gdy czarnowłosa usłyszała pytanie  dziewczyny, spojrzała gdzieś w bok.
- Nie chciałam, żebyś tak pomyślała. Gdybym nie chciała, nie szłabym aż tu z Brazylii - stwierdziła, patrząc jej w oczy.

 

#22 2012-01-09 19:05:12

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

-Z Brazylii? - spytała zdziwiona, ale nagle ogarnęła ją fala dziwnego uczucia. Takie uczucie towarzyszyło jej kiedy... z resztą nie ważne. Ważniejsze co zrobiła. Nazumi podbiegła do Akemii i po prostu ją przytuliła.
-Cieszę się, że mogłyśmy się spotkać. - powiedziała szczęśliwa, wtulając się w czarnowłosą. Chciała przekazać Akemii swoje uczucia, radości i szczęścia. Ange prawie się zdziwiła, ale jednak uśmiechnęła. Nazumi nigdy nie byłą odważna, ale czasami nawet prawdziwy charakter wychodzi na jaw, bez udziału woli.

Offline

 

#23 2012-01-09 19:15:45

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Dziewczyna na początku zdziwiła się, ale jednak po chwili spojrzała czule na siostrę. W pewnej chwili, wykonała gest ręką, czyli zaczęła powoli głaskać ją po głowie.
- Onee - chan.. - powiedziała cicho, mrużąc oczy. Uniosła lekko kąciki ust, a po chwili wiatr rozwiał jej długie włosy. Chary siadły na murku, patrząc się czule na tą scenę. Lena zaczęła machać nóżkami, lekko się uśmiechając.

 

#24 2012-01-09 20:45:03

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Ange i Luna również się odsunęły. Kiedy wiatr zawiał, złote włosy Nazumi "objęły" Akemii. Dziewczyna uśmiechała się szczęśliwa.
-Onee-san. - wyszeptała. Nagle poczuła dotyk znajomej świadomości.
"Już nie ograniczasz się tylko do pomagania?" - spytała cicho w myślach.
"Zauważyłem, że nie. Cieszę się, że ty się cieszysz." - znów ucichło.
-Wiesz, że mamy brata? - spytała po dłuższej chwili, odsuwając się i patrząc Akemii prosto w oczy. - Ren-oniichan, ciekawe jak on zareaguje...

Offline

 

#25 2012-01-09 21:09:57

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Nie mów mu. I tak za daleko się już posunęłam, zaśmiecając Ci sobą życie - stwierdziła, patrząc w bok. Westchnęła cicho, na widok zachodzącego słońca. Ale po chwili, odwróciła się w stronę Easter. Tam dalej panowały Chary, więc, jednak trzeba było z tym coś zrobić.
- Zaraz wracam - uśmiechnęła się delikatnie, pokazując jej ostatni raz swoją twarz, póki nie wróci.
- Lena! Chara Nari: Beginning of the End! - wykrzyknęła, po czym skacząc z dachu, właśnie otoczyła ją biała kula. Po chwili pojawiła się na dachu budynku firmy, dla której pracowała. Gdy jedno jajko chciało ją napaść, złapała je w rękę, a następnie wrzuciła do wielkiej siatki.
Robiła tak wciąż, póki nie skończyła. Po chwili wyszedł jej pracodawca, który powolnie doszedł do dziewczyny, a następnie poklepał ją po głowie.
- Dobra robota, marionette - Powiedział, patrząc się z chytrą miną na czarnowłosą.  Spuściła głowę. Zagryzła wargę, a słysząc ostatnie słowo, zacisnęła nawet oczy.
- Odchodzę - powiedziała po chwili stanowczo, robiąc krok do tyłu. Uniosła wzrok na mężczyznę, który po chwili wkurzony, odpowiedział:
- Zawarłaś umowę, papierkową! - wykrzyknął, po czym uderzył dziewczynę z zamachu w policzek. Upadła na ziemię. Zacisnęła pięści, wiedząc, że teraz jednak nie może zakończyć tego rozdziału. Mitsu została przy Nazumi.
Dziewczyna powędrowała wzrokiem gdzieś na bok, na nie radzących sobie z jajkami obywateli. Dziewczyna zmieniła postać, na swoją normalną, codzienną. Lena spojrzała znacząco na właścicielkę.
"Akemii, musisz zamknąć ten dział" - rzekła, kiwając głową. "Wiem, ale.. znasz konsekwencje" - odpowiedziała dziewczyna, przypominając sobie chwilę, w której zawarła umowę. Jednak kiwnęła  głową, wstała, po czym powiedziała:
- Odchodzę, nic mi nie zrobisz - jednak, gdy miała zamiar ruszyć w stronę siostry, szef złapał ją za rękę, a następnie pociągnął ją w swoją stronę. I tak przyciągnął ją do siebie, zamykając jej oczy. Zaciągnął ją do wnętrza budynku, nie zważając na jej mieszane uczucia. [zt]

 

#26 2012-01-10 17:17:10

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

-Dosite..? - powiedziała do siostry. Na chwilę osłupiała, gdy Akemii zbierała jajka X. Ale gdy ją porwał szef, dziewczyna znów zaczęła płakać. Nie tylko dlatego, że na jej oczach zraniono jej siostrę. Bolało ją to, że nie może wejść do Easter, nie poświęcając tego co dziś zrobiła: że się od tej organizacji uwolniła. Ange spojrzała na nią smutno. Razem z Luną podleciały do Mitsu. Nagle Nazumi zrobiła krok do przodu i stanęła na samym krańcu dachu. Ange popatrzyła na nią przerażona, a po chwili westchnęła zniecierpliwiona.
-Ciekawe co by było, gdybym nie czytała w twoich myślach. - chara podleciała do właścicielki. Czarne jajka zaczęły atakować blondynkę, ale ta z uśmiechem zrobiła kolejny krok i runęła na dół. Ale w tym czasie...
Chara nari: Angel of music - poleciała od góry, a zdziwiona jajka poleciały za nią. Dziewczyna zrobiła kilka wiraży po czym, przygotowała się do gry.
-Melody of haven! - delikatna i uspokajająca melodia, uwolniła jajka od iksów. Wszystkie wyleciały w stronę swoich właścicieli. A Nazumi szybko zapobiegła tragedii, gdyż gdy tylko wylądowała na dachu, jej przemiana znikła, a ona sama zaczęła dyszeć. Po chwili zemdlała.
-Cudownie~.- wyszeptała Luna, siadając koło blondynki.
-To już dzisiaj trzeci raz. Niech ten dzień się skończy. - Ange również usiadła, zachęcając gestem by Mitsu zrobiła to samo. Teraz muszę poczekać, bo jej omdlenie nie będzie trwać długo. Chyba, ze ktoś przyjdzie i ściągnie ją z dachu...

Offline

 

#27 2012-01-10 19:30:02

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

- Nazumi.. - szepnęła, widząc, że siostra właścicielki mdleje. Podleciała do jej char, ale nie siadła obok nich. Podleciała na wysokość serca brązowowłosej. Oparła na niej swoje łapki, a po chwili, białe światło, które je otoczyło, zwróciło jej wszystkie siły.
- Mam nadzieję że to zadziała.. na Akemii to działało - westchnęła, a zdarzenia, w których musiała używać tego talentu, nagle, jak pokaz slajdów w jej myślach się przesuwały.
Popatrzyła na Nazumi, przez którą przechodziły fale energii.

 

#28 2012-01-11 19:03:57

Ursui

Gość

Re: Dach budynku.

-Roy, przestań! Prawisz mi morały od jakichś 7 minut! - blondyn spojrzał na swoją charę niezadowolony. Jakimś cudem wyszedł z domu tylko po to, żeby nadrobić wf. Miał zaległości, bo nie chodził do szkoły od ładnych paru dni. Royal z początku chciała się obrazić, ale stwierdziła, że jej nie przystoi. Nagle po chwili zatrzymała się, wytężając zmysły.
-Ursui! Czuję trzy chary i... Coś co mi wygląda na słabą duszę człowieka. - te ostatnie słowa zabrzmiały w jej uszach jak romantyczne. Ursui spojrzał na charę, a potem na dach budynku, na który ona się patrzyła.
-Ma robić za kogoś miłego? Roy! - krzyknął kiedy chara wykonała chara change. Gdyby ktoś go zobaczył, zobaczyłby chłopaka, który biegnie po pionowanej ścianie jak po podłożu. Ursui na dachu zakończył zmianę.
-Royal! Nie rób tak więcej! - spojrzał kątem oka na leżącą na ziemi Nazumi i charę, która ją leczyła.. Podszedł do niej.
-Co jej jest? - spytał char. Royal zawisła nad blondynką, patrząc na nią.
"Dlaczego mi się wydaje, że już ją widziałam?

 

#29 2012-01-11 19:24:46

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dach budynku.

Mimo wszystkiego, to jednak zemdlenie trwało najdłużej. Jednakże fala energii wysłana przez Mitsu, przyśpieszyła czas jej obudzenia. Ange tylko spojrzała negatywnie na Ursui'a, a Luna odpowiedziała mu na pytanie.
-Zemdlała. Ale powinna się za chwilę obudzić. - chara patrzyła na właścicielkę nieco smutnym wzrokiem. Nie wiedziała czemu, ale czuła, że gdyby ją straciła to na zawsze zapomniałaby co to jest miłość. A Nazumi właśnie miłość jej podarowała i przez to Luna jest teraz jej marzeniem. Blondynka po chwili otworzyła powoli oczy. Patrzyła przez chwilę w niebo, a jej myśli były pomieszane.
"Akemii... chara nari... siostra... Jakiś blondyn... Ren... się na mnie gapi... Jakiś blondyn się na mnie gapi?!" - wstała i zaraz znalazła się na drugim końcu dachu. Ange z Luną wymieniły rozbawione spojrzenia i podleciały do niej.
-W porządku, Nazu-chan. Jest dobrze. - blondynką pokiwała głową.

Offline

 

#30 2012-01-11 19:51:13

Akemii

Gość

Re: Dach budynku.

Chara lekko posmutniała. Spojrzała smutno na siostrę właścicielki, mówiąc szeptem:
- Idę po Akemii - Stanęła, czekając na ich reakcję. Westchnęła cicho, a jej czarne włoski rozwiał wiatr. Swój wzrok wbiła w chłopaka.
- Nie mieszaj się.

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
montĂĄĹž zdarma PilnĂ­kov https://dominikasurma.pl/ cena koszatniczki Puck pokoje Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia