Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-06-10 18:12:00

Ikuto

Gość

Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

przed pokój był bardzo mały mogły się tam zmieścić tylko dwie osoby, by wygodnie mogli ściągnąć buty oraz kurtkę, lecz, za to salon był bardzo duży była w, nim aż dwie kanapy jedna w kolorze czarnym a druga w białym oraz dwa fotele były bardzo wygodne, a po środku kanap i foteli był jeden duży stół był okrągły w kolorze ciemno brązowym kuchnia była oddzielona murkiem, który sięgał do tułowia około 1 m wysokości.

- ściągnij buty i usiądź gdzie chcesz - powiedział Ikuto do Nazumi pokazując cały salon jej.

 

#2 2012-06-11 17:52:46

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Blondynka jak przystało na Japończyka, ściągnęła buty przed wejściem. Wiadome było, że w każdym domu się tak robi. Rozejrzała się w środku.
-Tutaj też jest fajnie. - uśmeichnęła się i delikatnie usiadła na jednym z fotelów. Zawsze w razie czego mogła się szybko zerwać z fotela.

Offline

 

#3 2012-06-11 18:54:01

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

- skrzypce są pewnie w pokoju Utau więc może pójdę po nie a ty tu poczekasz ? - zapytał sie granatowo włosy lecz po chwili se przypomniał że wypada czym dziewczynę poczęstowac więc dopowiedział - no tak myśle tylko o skrzypcach a nie pomyślałem o tobie przepraszam cie za to więc może chcesz cos zjeść lub napić się ? mów śmiało -

 

#4 2012-06-11 19:57:57

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Zaśmiała się na gafę Ikuto. Pokręciła głową.
-Nie trzeba. Idź po te skrzypce. - uśmiechnęła się dobrotliwie.

Offline

 

#5 2012-06-11 20:32:13

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

- jestes tego pewna ? może jednak zrobie ci coś do picia ? - zapytał się Ikuto podchodząc bliżej do Nazumi następnie mówiąc - skrzypce nie uciekną teraz ty jestes ważniejsza -

 

#6 2012-06-11 20:57:34

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

-Jeny chłopie... - Nazumi westchnęła ciężko i wstała. Kiedy wstała Ikuto mógł zauważyć, że na plecach miała smocze skrzydła. Znak chara change z Sparkle. Chara odrobinę się podśmiewała. Złapała go za koszulę/kurtkę/wierzchnie ubranie (nie potrzebne skreślić xD) i zaczęła ciągnąć w stronę schodów. Kiedy doszła, zatrzymała się i delikatnie popchnęła go by szedł.
-Spokojnie, ja sobie tu posiedzę... - skrzydła znikły, a Nazumi zamrugała zdezorientowana. Nagle sie zaczerwieniła i odbiegła na drugi koniec salonu.
-Gomenasai! Sparkle! - chara zachichotała.
-No co?
-Tak sie nie robi! - zaczęła gonić charę po salonie. Ange podleciała do Ikuto.
-Idź po te skrzypce. Postaram się dopilnować, by cię nie rozniosły domu.

Offline

 

#7 2012-06-11 21:36:29

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Jak Nazumi wstała i zaciągnęła Ikuto do schodów to się strasznie zdziwił tym co wyprawia lecz jak sie po chwili odcknęła i przeprosiła go za to to powiedział - nic sie nie stało - a gdy Nazumi zaczeła ganiać swojego chara to zaczał sie śmiać z tego a gdy drugi char Nazumi podleciał i powiedział ze ich przypilnuje to powiedział - dobrze to ja idę na górę lecz Yoru zostanie na szelki wypadek zwami - po tych słowach Ikuto poszedł na piętro [zt]

 

#8 2012-06-14 13:40:11

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Gdy Ikuto zeszedł na parter to spojrzał się na Nazumi i zobaczył że dalej się bawi w berka ze swoich charą więc powiedział do niej - daj mu już spkokuj i tak go nie złapiesz - trochę się zaśmiał i dodał - przepraszam że tak długo ale musiałem się czymś zająć ważny a więc może teraz coś zjesz albo napijesz się ? -

 

#9 2012-06-14 20:24:59

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Nazumi usiadła zrezygnowana na kanapie. Sparkle uśmiechnęła się po swojemu.
-Nie myśl, ze ujdzie ci to na sucho! - powiedziała cicho, patrząc na charę.
-A tam. - zaśmiała się chara i zaczęła latać po pokoju. Nazumi na pytanie Ikuto, pokręciła głową.
-Nie i tak muszę się zbierać. Uk... etto to znaczy Hik.... nie, mój kuzyn jest strasznie niecierpliwy, wiec muszę się pospieszyć z tym szukaniem . -uśmiechnęła się przepraszająco.

Offline

 

#10 2012-06-15 17:18:16

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

- oj chwila cie nie zabawi - powiedział Ikuto następnie poszedł do kuchni by zrobić herbatę gdy już nalał to zapytał się - ile słodzisz kostek cukru ? - czekając na odpowiedź Nazumi Ikuto opierał się o blat i zastanawiając się co im tak długo zajmuje że jeszcze nie zeszli na dół.

 

#11 2012-06-16 13:50:57

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

-Eh... W porządku. -westchnęła. Sparkle podleciała do Ikuto.
-Daj jej pięć. - szepnęła cicho, ale Nazumi to usłyszała.
-Żadne pięć! Dwie wystarczą. - powiedziała, patrząc na charę. Sparkle chwyciła kilka kostek cukru na raz (licz 5) i wrzuciła je do herbaty. Zaśmiała sie cicho. Nazumi skrzywiła się, po czym westchnęła ze zrezygnowaniem. Weszła do kuchni i chwyciła charę. Sparkle się wyrywała.
-Ej!
-No co? Tak się ludzie nie zachowują w gości.
-Nie jestem "ludzie". Jestem charą. - odrzekła dumnie.
-Ale jesteś w domu, w którym ich właściciele maja chary. - Sparkle umilkła, a Nazumi uśmiechnęła się do Ikuto.
-Dobra, przeżyję tą herbatę. Może być taka jak jest.

Offline

 

#12 2012-06-16 14:06:09

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Ikuto spojrzał się na cała tą sytuację i się zaśmiał mówiąc do Nazumi - wiem przez co przechodzisz Yoru też taki był a nie raz dalej zachowuje się tak samo tylko tym razem robili komu innemu psikusy - następnie uśmiechnął się do Nazumi dodając - skoro twój char nie co się uspokoił to mogę ci nową zrobić herbatę a tą ja wypije naprawę nie robi mi to dużej różnicy -

 

#13 2012-06-16 15:54:48

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Spojrzała na niego podejrzliwe, a w drodze do salonu wzięła przesłodzoną herbatę.
-Powiedziałam:jest ok. - usiadła i szybko wypiła całą. Choć ta była dość gorąca, Nazumi nawet się nie skrzywiła. Sparkle wyrwała jej się i spojrzała na nią zdumiona.
-Jeny... - westchnęła i usiadła na kanapie. Blondynka uśmeichnęła się do Ikuto.
-No widzisz? Czasem lepiej coś zrobić, by ktoś inny z czegoś tego zrezygnował.

Offline

 

#14 2012-06-16 16:22:32

Ikuto

Gość

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

- Hehe jesteś lekko szalona wiesz ? - odparł Ikuto patrząc się na Nazumi dodając - a więc ma przyjechać do ciebie kuzyn i chcesz go oprowadzić po naszym nudnym mieście co ? -
w tej samej chwili Yoru zaczął się strasznie nudzić więc zaczął machać za blatu kuchni do chary Nazumi który lubi tak sama żartować jak on.

 

#15 2012-06-16 20:44:10

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Przed pokój oraz Cała Dolna część Domu

Gdy Train zszedł u boku Utau to spojrzał się na gości i na Ikuto powiedział sobie w myśli " to przecież dziewczyna od strażników co ona tu robi ? " następnie puścił rękę Utau i usiadł na kanapie gdyż fotele były zajęte gdy siadł to spojrzał się na Ikuto a następnie na Utau zastanawiając się co ona zrobi.


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alloggio Kuwait ehotelsreviews cena koszatniczki Puck pokoje Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia