Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#16 2012-04-13 21:55:04

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

Amu oraz Masao na lotnisku znaleźli się w ciągu 15 minut. Razem z charami od razu wsiedli do samolotu. Gdy usiedli na miejscach , różowo włosa przeniosła wzrok na bruneta.
- Jeszcze raz ci dziękuje. - powiedziała Amu, a następnie uśmiechnęła się.
- Nie ma sprawy. - powiedział Masao, również uśmiechając
Obydwoje nie zauważyli gdy wznieśli się w górę i odlecieli do Tokio. [zt]

Offline

 

#17 2012-06-06 09:02:52

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

Jak Ikuto wleciał na lotnisko w Japonii w mieście to, jak wyszedł zaczął się zastanawiać czy zrobił dobrze przylatując spowrotem do miasta w końcu go ścigali, ale powiedział se, że sprawdzi jakoś czy dalej jest poszukiwany przez Easter, lecz, zanim to nastąpi postanowił pójść do parku, by kupić se lubione ciastka co był kiedyś sprzedawane w parku.
[zt]

 

#18 2012-06-17 13:16:10

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

Gdy Ikuto był już na lotnisku to dostał SMS-a -" Hejk słodki mam nadzieje, że już czekasz na mnie na lotnisku "- jak przeczytał tą wiadomość to złość od razu prysła i odpisał jej -" tak jestem czekam na ciebie kochana jestem przed wyjściem "- po chwili do Ikuto podeszła Iku i przytuliła się do niego mówiąc - tęskniłeś ? - Ikuto przytulając Iku odpowiedział - pewnie, że tęskniłem za swoją siostrzyczką mała - Iku się za śmiała następnie przestał przytulać Ikuto i spoglądają się na niego z dołu, gdy się pochyliła - jestem malutka ta ? - Ikuto był rozbawiony zachowaniem Iku, więc tylko dopowiedział - tak jesteś moją małą siostrzyczką i będziesz nią zawsze - spoglądając swoim rozbawionym wzrokiem na Iku dodał - chodźmy do domu byś mogła się rozpakować szafka na ciebie czeka - Iku tylko uśmiechnęła się i powiedziała - Baka Onii-chan wiesz, że mogłam kupić meble se - Ikuto odpowiedział - tak tak nie będziesz mi tu teraz wydawać kasy chodźmy - następnie wziął bagaż Iku i wyszli z lotniska w kierunku domu. [zt]

 

#19 2012-06-22 23:18:08

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

Podróż trwała półtora godziny. Gdy wylądowali na lotnisku , na twarzy strażniczki pojawił się uśmiech. Zaraz potem znaleźli się przed samochodem. Tsumugu wsadził do bagażnika wszystkie walizki , z potem wsiedli do samochodu.
- Yatta!  Zaraz będziemy w domu! - zawołała wesoło Ami
Po dwóch minutach samochód wyjechał z parkingu , jadąc teraz wprost  do domu.[zt]

Offline

 

#20 2012-10-21 21:28:12

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko

Iku tak bardzo się śpieszyła, że nie chciała nawet do domu po rzeczy jechać, więc oraz razu z Ikuto pojechała na lotnisko.
- mam nadzieje, że se da radę - powiedziała Iku
- da da to silna dziewczyna, gdy chce nią być - odparł Ikuto
, a po chwili usłyszeli przez głośniku, że właśnie ich samolot odlatuje za 20 minut, więc Iku szybko pobiegła do kasy i kupiła dwa bilety do Paryża, a następnie udali się do samolotu czekając aż odleci.
- na pewno dobrze robimy zostawiać ją samą ? - zapytała się Iku
- sama przecież chciałaś jak najszybciej polecieć, poza tym nie mamy innego wyjścia i tak to tylko dwa dni nic jej się nie stanie przez ten czas - odparł Ikuto.
, a po chwili samolot ruszył i polecieli do Paryża [zt]

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Bonaire, Saint Eustatius i Saba cena koszatniczki Puck pokoje Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia