Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-06-17 20:26:44

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Plaża

[UWAGA - PRZENIESONY POST]

W limuzynie , na początku między nastolatkami panowała niezręczna cisza.
- No więc ... będziemy chodzić do tej samej klasy. - zaczął Masao , kątem oka patrząc na różowowłosą.
- Tak ? Fajnie , przynajmniej w tej klasie będe już kogoś znała. - odpowiedziała , uśmiechając się przy tym. - Jaka ona jest ?
- Ale co ? - zapytał zdziwiony
- No klasa. - zaczeła Amu - Czy jest koleżeńska , czy wręcz przeciwnie.
Za nim Masao odpowiedział , mineło pare minut. Po chwili brunet spojrzał na różowowłosą i uśmiechnął się.
- Ogólnie klasa jest dosyć miła i koleżeńska , choć  w kilku osobach zdarzają się wyjątki. - odpowiedział
- To akurat norma. - odpowiedziałą Amu , śmiejąc się przy tym
Nagle przed Ran , Miki i Suu pojawiła się jakaś chara.
- Ohayo . - powiedziała chara
Chary i Amu zrobiły wielkie oczy.
- S...skąd wzieła się tu ta chara ? - zapytała cicho Ran
Masao słysząs ich i widząc minę Amu , zaśmiał się cicho.
- To Tier , moja shugo chara. - powiedział brunet.
- Yoroshiku onegaishimasu. - powiedział Tier i skinął główką w stronęchar Amu
- To ty masz charę ? - zapytała zdziwiona Amu
- Hai , demo .. nie powiedziałem ci tego bo ... sam nawet nie wiem czemu tego nie zrobiłem. - mruknął Masao , po czym westchnął ciężko.
- Masao-san nic się nie stało. - odpowiedziała Amu , uśmiechając sie przy tym.
Brunet spojrzał na jej twarz. Co dziwne , twarz różowowłosej wyrażałą szczęśćie , co od dłuższego czasu u niej nie było widać. Nagle przy twarzy Amu  pojawił się mały duszek , który był niewidoczny dla wszystkich , nawet dla samych char. Masao spojrzał przez okno , po czym przeniósł wzrok na kierowcę.
- Yamette (stój) - powiedział spokojnie
Kierowca kiwnął głową , a następnie zatrzymał limuzynę. Chłopak otworzył drzwi i wyszedł , a potem przytrzymał je dla Amu. Dziewczyna i chary wyszły. Ran , Miki i Suu usiadły na ramieniu różowowłosej , natomiast Tier znalazł się na włosach swojego właściciela.
- Gdzie my jesteśmy ? - zapytała Amu
- Kore umi ( To plaża) . - powiedział , po czym złapał jej dłoń i zaprowadził Amu do stolika. - Usiądz , a ja zaraz wrócę.
- Hai . - powiedziała Amu , a następnie usiadła
Gdy mineły 2 minuty , chłopak przyszedł i usiadł na przeciwko Amu . Potem podał jej talerz ze smażonym kurczakiem pokrojonym na małe kawałki.
- Co to ? - zapytała zaciekawiona
- To ? To karaage. - odpowiedział po czym uśmiechnął się
Gdy zjedli , zaczeli rozmawiać o wszystkim i o niczym . Czas im bardzo szybko zleciał , ponieważ zegarek wskazywał godzinę 17. Nagle telefon Amu zadzwonił. Dziewczyna wyjeła telefon i spojrzała na wyświetlacz. " Nieznany numer. " pomyślała , po czym spojrzała przepraszająco na Masao. On tylko kiwnął głową . Różowowłosa przyłożyła telefon do ucha.
- Moshi moshi? - powiedziała
Z każdą minutą rozmowy dziewczyna stawała się coraz bardziej blada. Po chwili rozłączyła się. Masao zaniepokojony podszedł do niej.
- Daijobu desu ka ? ( Co się stało ? ) - zapytał
- Moja przyjaciółka ... muszę szybko wracać do Seiyo ! - krzykneła , po czym wstała i zaczeła biec.
Nagle chłopak złapał jej ręke.
- Czemu ? - zapytał znów - Co się dzieje z twoją przyjaciółką ?
- Została opętana przez jajka X , nikt sobie z nią nie da rady. - powiedziała , nie tłumacząc mu szczegółowo
- A ty dasz ? - zapytał
- Nie wiem ... może. - powiedziała cihco
Masao tylko kiwnął głową , a następnie mruknął coś w stylu " chodź ". Wsiedli do limuzyn , a potem wyjechali.

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ogrodowe jacuzzi mobilna wulkanizacja tir bydgoszcz Nauka gry Łodzie motorowe czarter poxilina wrocław