Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-06-17 20:24:20

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Lotnisko

[UWAGA - PRZENIESONY POST]

Gdy rodzina Hinamori wylądowała na lotnisku w Tokio , była godzina 13. Wszyscy wysiedli. Jedna z osób tejże oto rodziny była trochę... przybita. Matka óżowowłosej spojrzała na córkę troskliwym wzrokiem.
- Wszystko dobrze Amu ? - zapytała kobieta
" Nie , nic nie jest dobrze , przez ten durny wyjazd." pomyślała Amu.
- Hai. - odpowiedziała , po chwili zdobywając się na mały uśmiech , który był ściemą.
- Dużo czasu minie , za nim się przyzwyczai. - powiedziałą Miki , przyglądając się przy tym swojej właścicielce.
- Racja. - odpowiedziały pozostałe chary
Gdy cała rodzina znalazła się na parkingu , przy tokijskim lotniksu , Amu zauważyła , że w ich stronę podjeżdżają dwie limuzyny. Gdy staneły , z pierwszej limuzyny wysiadł starszy pan z uśmiechem na twarzy , natomiast z drugiej wysiadł chłopak , który był w wieku Amu. Był dość wysoki , jego włosy były koloru złotego , tak samo jak oczy Amu.
- Ohayo . -przywitał się starszy pan - Watashi wa Ryuu Yumehara , a to mój syn Masao.
Chłopak uśmiechnął sie w ich stronę.
- Ohayo . - powiedziała mama , a potem tata strażniczki - Miło nam was poznać. Jestem Midori Hinamori , a to mój mąż Tsumugu , oraz nasze córki - Amu i Ami
- Ohayo ! - przywitały się
- Proszę , wsiadajcie do samochodów , na pewno po takiej podróży jesteście głodni oraz zmęczeni. - powiedział starzec , gestem dłoni wskazując dwie limuzyny
- Tato ... - zaczął Masao - Czy mógłbym oprowadzić Amu po okolicy ?
- Oczywiście , jeśli Amu będzie chciała. - odpowiedział Ryuu
- Czemu nie. - odpowiedziałą różowowłosa , po czym podeszła do bruneta i lekko się uśmiechneła - Idziemy ?
- Hai. - odpowiedział Masao , po czym wziął Amu za ręke i zaprowadził ją do limuzyny. [zt]

Offline

 

#2 2012-06-17 20:29:36

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

UWAGA-PRZENIESIONY POST]

Po kilku minutach znaleźli się na lotnisku. Szofer zaparkował przy wielkim....
- Odrzutowcem ? ! - zapytała zdziwiona
- A co ? Masz jakiś lepszy transport , dzięki któremu znajdziemy się szybko w Seiyo ? - zapytał
- No ... nie . - odpowiedziałą lekko skruszonym głosem
- Ano właśnie. - mruknął cicho
Następnie oboje weszli do samolotu. Różowowłosa usiadła przy oknie , natomiast Masao obok niej. Dziewczyna oparła głowe o szybę , a następnie przymkneła powieki. " Oby nic ci się nie stało .. Nazumi-chan . " pomysłała. Chwilę potem odrzutowiec wzniósł sie w powietrze i wylecieli z lotniska.[zt]

Offline

 

#3 2012-06-17 20:36:25

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

[UWAGA-PRZENIESIONY POST]

Gdy wylądowali na lotnisku była godzina 19.30 . Oboje wyszli na zewnątrz . Niestety to co ich czekało , niezbyt ich uszczęśliwiło. Bowiem kolo pasu startowego stali rodzice obojga nastolatków.A ich mina nie wskazywała na to , żeby byli zadowoleni. Ojciec Masao zrobił krok w stronę syna oraz Amu.
- W końcu raczyliście wrócić na lotnisko. - powiedział oschłym tonem Ryuu - Masao miałeś oprowadzić Amu po okolicy , a nie zabierać ją gdzieś samolotem.
- Tato ... ja ... - zaczął brunet , ale nie wiedział zbytnio co powiedzieć
Amu wpatrywała się w to wszystko. Czuła , że powinna coś powiedzieć . W końcu teraz przez nią Masao dostaje niepotrzebny ochrzan. Ran widząc , że właścicielka waha się , bez żadnego zastanowienia zrobiła chara change. Zamiast spinek w kształcie "x" pojawiły się małe , czerwone serduszka.
- Proszę pana , to nie wina Masao. - zaczęła pewnie Amu - To ja go poprosiłam , żebyśmy polecieli do Seiyo.
- Czy ja dobrze słyszałam ?! - powiedziała zdziwiona , a zarazem  zła - Amu jak mogłaś?!
- Gomene ... - szepnęła różowo włosa
Matka Amu westchnęła jedynie. Natomiast Masao spojrzał na Amu. Wiedział , że teraz rodzice są na nią wściekli.
- Lepiej już jedźmy do domu. - powiedziała matka strażniczki , po czym spojrzała przepraszająco na Ryuu - Przepraszam za nią..
- Nic się nie stało. - powiedział starszy pan , a następnie lekko się uśmiechnął
Zaraz potem wszyscy rozeszli się do samochodów i pojechali do swoich posiadłości.[zt]

Offline

 

#4 2012-06-22 23:08:12

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Lotnisko

Gdy przyjechali na miejsce , ojciec Amu  wyjął walizki z bagażnika auta. Potem poszedł oddać samochód do wypożyczalni pojazdów. Tymczasem Amu , Ami oraz ich mama poszły do kasy biletowej. Różowo włosa idąc , zaczeła wspominać te trzy tygodnie w nowej klasie. Wczoraj zdążyła pożegnać się ze wszystkimi. Oprócz jednego.
- Masao ... - szepneła , widząc bruneta oraz jego uśmiechniętego ojca
Po chwili doszedł do nich ojciec strażniczki.
- Szkoda , że już wyjeżdżacie , ale mam na dzieje , że kiedyś nas odwiedzicie. - westchnął Ryuu , następnie uśmiechnął się
-  Oczywiście , że przyjedziemy do was. - powiedział Tsumugu , a Midori pokiwała głową
Masao oraz Tier podeszli do Amu oraz jej char.
-Będe tęsknić. - powiedział brunet
- Ja również. - westchneła , a po jej twarzy pociekła mała strużka łzy
- Oj nie płacz. - powiedział wesoło
- Przecież nie płacze. - powiedziała wymijająco  , po chwili zaśmiała się wesoło
Zaraz potem przytuliła się do chłopaka.
-Amu-chan , musimy już iść. - zawołał Midori
-Już idę. - powiedziała , a potem przeniosła wzrok na Masao. - Odezwę się niedługo.
- Trzymam cię za słowo.- powiedział Masao - Ja ne Amu-chan!
- Ja ne Masao-kun!
- Saiyonara Tier-kun!  - zawołały wesoło chary
- Saiyonara minna! - powiedział Tier
Rodzina Hinamori ruszył w stronę samolotu. Oczywiście , nie odbyło się również bez pomachania przyjaciołom , zwłaszcza przez Ami. Po 10 minutach siedzieli już na swoich miejscach , a samolot ruszył w górę. "Ja ne Tokio." pomyślała różowo włosa , zerkając kątem oka na leciutko otwartą torebke , gdzie znajdowało się shugo tama. [zt]

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oferujemy Szamba betonowe Rogoźno Naprawa telefonów Kraków Cennik cena koszatniczki Puck pokoje Nowoczesna fotografia ślubna Gdynia