Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#61 2012-05-28 18:31:55

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

-Bardzo wygodnie. Chyba będę tak częściej nocować. - zaśmiała się i wstała. Słońce właśnie wyszło zaa horyzontu, oświetlając okolicę przyjemnym światłem. Nazumi zastanowiła się czy nie skoczyć na balkon. Daleko nie było... Jak pomyślała tak zrobiła. Ukyo mogłoby się wydawać, że Nazumi po prostu skacze z dachu na ziemię. Ale dziewczyna wylądowała dokładnie na balkonie. A tam uśmiechnęła się do Hikaru, który patrzył na nią zdziwiony.

Offline

 

#62 2012-05-28 19:44:59

 Ukyo

http://i.imgur.com/rer9Rit.png

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 262
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

Ukyo uśmiechnął się . Mógł się domyślić , że Nazumi się spodoba takie spanie.
- Nie radzę. - mruknął wesoło
Po chwili jego mina wyrażała zdziwienie , widząc , że blondynka skoczyła na balkon. " Może lepiej tutaj zostanę , bynajmniej na chwilę." pomyślał. Jak zaplanował tak też i zrobił. Nie minęła chwila , gdy się znów położył , następnie przymykając powieki.

Offline

 

#63 2012-06-01 18:05:31

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

Nazumi za to już byłą w środku, ubrana w białe legginsy i zieloną bluzkę z wstążką na przodzie. Szybko zjadła śniadanie i wybiegła z domu. Musiała się rozejrzeć po mieście. Dawno po nim nie chodziła, więc musiała oddzielić miejsca, gdzie warto iść, a gdzie nie. Przecież nie będą chodzić z Hikaru po nudnych miejscach. Wysyłała jeszcze Ange do Ukyo. Chara podleciała do chłopaka.
-Nazumi mówi, że jak chcesz możesz gdzieś iść. Ona idzie porozglądać się po mieście. - przekazała chara i poleciała do właścicielki. Dziewczyna udała się w stronę parku. [zt]

Offline

 

#64 2012-06-08 14:15:59

 Ukyo

http://i.imgur.com/rer9Rit.png

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 262
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

Ukyo słysząc Ange , jedynie kiwnął głową , by następnie uśmiechnąć się do chary. Tymczasem Nagato leniwie wyleciał z kieszeni właściciela. Następnie usiadł mu na włosach.
- Nie wyspałem się .. - mruknęła wilcza chara
- Zauważyłem. - powiedział czarnowłosy
Chara mruknęła coś niezrozumiałego , chwile po tym aktywowała chara change.
- Skąd wiedziałeś ? - spytał Ukyo
- Słyszałem jak Ange mówiła , więc domyśliłem się , że gdzieś pójdziemy. - powiedział Nagato
- Sokka. - mruknął
Zaraz potem wstał , rozprostował swoje kości i skoczył gdzieś w głąb miasta. [zt]

Offline

 

#65 2012-06-21 18:07:00

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

Nazumi nieco przybita weszła od domu. Hikaru akuratnie siedział w salonie i patrzył się akuratnie na blondynkę, która tam weszła.
-Gdzie jest Takahashi? - spytał, trochę zbyt rzeczowym tonem, jak na zwykłe dziecko przystało. Nazumi nawet na niego nie spojrzała, tylko poszła przebrać się na górę. Włosy spięła w jeden gruby warkocz, a ubrała spódniczkę w czarno-zielono-białą kratkę z czarnym paskiem. Do tego zwykłą białą bluzkę, która miała tak jakby przyszyte czarne bolerko, zawiązane zieloną wstążką.
-Ukyo-kun dziś nie będzie... ma coś do załatwienia. - powiedziała, siadając na kanapie koło kuzyna. Hikaru przez dłuższą chwile wpatrywał się w nią uważnie. Nazumi nie zauważyła, że Ange i blondyn wymieniali się informacjami. Hikaru wstał, chwycił Nazumi za rękę i zaczął ciągnąć w stronę wyjścia.
-Co ty...?
-Głupia jesteś. - powiedział krótko. Blondynka dała mu się poprowadzić. Nie wiedziała gdzie się kieruje jej kuzyn. Ani co zamierza. [zt]

Offline

 

#66 2012-09-15 13:25:46

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

-Jak zawsze. - mruknęła, gdy zobaczyła, że nie ma z nimi Ukyo. Jednak tym razem postanowiła mu zaufać i nie wyruszyć na jego poszukiwania. Choć co prawda, jedna jej część niezwykle się do tego rwała. Hikaru w milczeniu szedł za nią.
-Jesteśmy! - zawołała blondynka, gdy weszli do środka. Dobiegł ich dźwięk fortepianu. Sora poczłapała do nich, kulejąc odrobinkę.
-Co tam? - Nazumi pogłaskała suczkę. Sora zaszczekała cicho. Dziewczyna wstała i uśmiechnęła się do kuzyna.
-Kolacja już gotowa jak widzę. Może w coś pogramy przy okazji?
-Zgoda, ale jak przegrasz to nie becz z tego powodu. - Hikaru usiadł w salonie i wyciągnął pierwszą lepszą grę ze stosu na półce. A były to Scrable.
-Żebyś się nie zdziwił. - na twarzy Nazumi pojawił się uśmieszek i usiadła przy stole. I tak chary dziewczyny stały się widzami najbardziej zaciętego pojedynku w tym domu.

Offline

 

#67 2012-09-17 16:30:02

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

-Myślę, że powinnaś poćwiczyć z japońskiego. Brakuje ci słownictwa. Oyasumi. - zaśmiał się Hikaru, zostawiając Nazumi w salonie. Blondynka patrzyła jeszcze na schody za kuzynem. Przegrała z nim w Scrable, ale tylko dlatego, że Ren przyszedł i podpowiedział mu jedno słowo, wysoko punktowane.
-Grr! Jeszcze zobaczysz... - mruknęła i usadowiła się na kanapie. Chary już od dawna spały. Zasnęły chyba gdzieś w połowie pojedynku. Przykryła się kocem, a Sora leżała koło kanapy. Wtedy przyszedł sms na jej komórkę. Po jego odczytaniu, w salonie rozległo się ciche "Baka". Nikt na szczęście nie widział jak Nazumi się zarumieniła. Zanim całkowicie odpłynęła, wysłała jeszcze zwrotnego sms'a:
"Oyasumi, Ōkami."

Offline

 

#68 2012-10-01 18:18:52

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

W kuchni szalały dwie burze włosów, obie o kolorze blond. Nazumi krzątała się po kuchni: parzyła herbatę, robiła ciasto na naleśniki, układała naczynia na stole. Jedynym zadaniem Hikaru było samo obracanie naleśników na drugą stronę. Chłopak z poważnym wyrazem twarzy, w rękawiczce kuchennej, by się nie poparzyć, stał nad patelnią. Chwyciła ją i... naleśnik obrócił się w powietrzu i spadł na patelnię. Na jego twarzy, zazwyczaj właśnie 'obleczonej' poważnym wyrazem , pojawił się prawdziwy uśmeich. Chłopak uśmiechał się w stronę kuzynki.
-Widziałaś? - spytał z podekscytowaniem. Nazumi uśmiechnęła się do niego.
-Tak! - uśmiechali się do siebie jak małe dzieci. Hikaru z każdym przewróconym naleśnikiem, przypominał coraz bardziej zwykłego chłopca, a nie poważnego szefa wielkiej korporacji. Kiedy śniadanie było gotowe, zawołali Ren'a i wszyscy zasiedli do śniadania.
-Itadakimasu! - wzięli się do jedzenia.

Offline

 

#69 2012-10-15 17:39:27

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Dom rodziny Oruyama

-Dobrze, my idziemy. Hikaru-kun mówi, że chce coś kupić dla swojego dziadka. Po drodze wpadniemy po Ukyo. - Nazumi przekazała informacje bratu i wyszła z kuzynem na dwór. Sora bardzo chciała iść z nimi, ale jej niedawno złamana noga na to nie pozwalała.
-Pa~! - wyszli przed dom. Oczywiście na swoim stanowisku w ogródku, już uwijała się sąsiadka.
-Ohayo~! Ładny dziś, dzień, nieprawdaż? - Nazumi powitała kobietę, która na jej widok od razu uśmiechnęła się.
-Ohayo. Zgodzę się z tobą? A kim jest ten młody dżentelmen? - spytała staruszka, patrząc promiennie na Hikaru. Chłopiec ukłonił się grzecznie i sztywno.
"Oho! Znów powraca Gozen..." - pomyślała Ange, siadając na ramieniu blondynki.
-Hikaru-kun. Nasz kuzyn. - uśmiechnęła się Nazumi. Jeszcze chwilę porozmawiała z sąsiadką na temat, które kwiaty lepiej sadzić na wiosnę i, że sama musi zająć się ogródkiem. Potem wyruszyli w drogę od hotelu.
-Ty zawsze się tak spoufalasz z ludźmi? - spytał blondyn, tak poważnym tonem, iż Nazumi roześmiała się serdecznie.
-To podstawa. Musisz być dla wszystkich dobry i życzliwy, a w krótkim czasie możesz zyskać wiernych przyjaciół. Tu na tej ulicy, wszyscy są moimi przyjaciółmi. I ty i Ukyo i Amu i wiele innych osób też. - blondynka uśmiechnęła się zupełnie jak anioł. Chłopiec nieznacznie się zarumienił i odwrócił wzrok. I tak też udali się w stronę hotelu. [zt]

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.sgmoneylender.sg link do strony Wytrzymałe meble ogrodowe na taras Mode sukienki klasyczne do pracy Cynkowanie galwaniczne