Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2011-12-30 13:53:09

Ikuto

Gość

Pokój Dyrekcji Szkoły

w Pokoju Dyrekcji nie było widać zbytnio wygody nawet nie było dość duży ten pokój, ale nie zabrakło w, nim wielkiego regału na książki, na którym było od groma książek o przeróżnych tytułach, ale najbardziej przykuwało uwagę jeden regał, gdyż na tym regale za szybą leżała mała książeczka wyglądała w tym regale tak jak, by była bardzo cena, lecz, jak już odwróciliśmy wzrok od regałów można było zobaczyć przy oknie bardzo piękne biurko oraz fotel, na którym siedział dyrektor ( Tsukasie ), który jest zawsze miły dla swoich uczniów oraz nauczycieli dla tego każdy go bardzo lubi.


Zdjęcie Dyrektora :
http://images.wikia.com/shugochara/images/8/86/Tsukasa.jpg

 

#2 2012-01-07 18:15:51

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Pokój Dyrekcji Szkoły

Kiedy Tsukasa wpuścił dziewczynę do środka, blondynka zatrzymała się, aby wydać z siebie krótkie "aa".
-Proszę, rozgość się. - uśmiechnął się dyrektor i wyszedł z gabinetu, by wrócić po chwili z tacą, na której znajdowały się dwie filiżanki z herbatą i talerzyk z ciastkami. W czasie tej chwili, Nazumi zdążyła się obeznać z jednym regałem i usiąść. Tsukasa z swoim uśmiechem, również usiadł i położył przed dziewczyną filiżankę.
-Arigato. - upiła kilka łyków. Ange i Luna usiadły na skraju biurka, a dyrektor przypatrywał im się.
-Widzi je pan? - spytała Nazumi, a opowiedział jej śmiech Tsukasy.
-Nie musisz mi mówić per pan. A co do tych słodkich istotek to istotnie, widzę je. - Ange z Luną uśmiechnęły się, choć tej drugiej zadrgała brew. - A teraz, czy mogłabyś mi opowiedzieć co się wydarzyło na boisku? - przeniósł wzrok na Nazumi.
Dziewczyna po kolejnym łyku herbaty, opowiedziała o wszystkim co zdołała zapamiętać. Dyrektor słuchał jej uważnie. Gdy blondynka skończyła opowiadać, zegar wybiły wpół do 16. Dziewczyna pożegnała się z Tsukasą, obiecując, że kiedyś znów go odwiedzi (mówiąc szczerze, wymusił to trochę na niej).
-Miły z niego dyrektor. - odezwała się Ange.
-Zależy od której strony na niego patrzysz. - wyraz twarzy Luny, wyrażały mała niechęć.
-Hai, hai. - mruknęła blondynka, będąc w połowie drogi do ramy wyjściowej.
-Nazumi! - wykrzyknęły obie chary, zwracając swój wzrok na dach Easter. Dziewczyna również tam spojrzała. W siatce znajdowało się mnóstwo jajek X. Nazumi przygryzła wargę. Wprawdzie nie miała zbyt dużo sił, ale dzięki omdlewaniom, nie była aż tak zmęczona. Pobiegła w stronę Easter. [zt]

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Car Battery Replacement użyteczny link Wytrzymałe meble ogrodowe na taras Mode sukienki klasyczne do pracy Cynkowanie galwaniczne