Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-04-27 20:41:48

Ikuto

Gość

Hotel Willa Ambasador

http://www.noclegiw.pl/zdjecia/willa-ambasador,3,2611,big,0.jpg

Zabytkowa willa z końca XVIII wieku położona w centralnej części miasta Paryża w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych Paryża, Otoczona zielenią zapewnia gościom spokój i komfortowy wypoczynek podczas podróży. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się hala widowiskowo-sportowa oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu sportu i rekreacji. Willa oferuje wszelkie wygody oraz usługi klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę tak, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zarówno podczas podróży w celach biznesowych, jak i podczas wyjazdów turystycznych

Gdy Ikuto był już w hotelu i poszedł do swoje pokoju to od razu położył się na łóżko a telefon położył koło łóżka na malutkiej komodzie.

Ostatnio edytowany przez Ikuto (2012-04-27 20:45:33)

 

#2 2012-04-27 21:04:31

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy granatowowłosy leżał tak se i powoli zasypiał to raptem zadzwonił telefon.
- kogo niesie i przeszkadza mi w spaniu ? - powiedział chłopak sam do siebie po chwili sięga telefon i patrzy sms od Amu, gdy przeczytał smsa to od razu odpisał.
" a dobrze czas mi mija nie ma co narzekać a jak tam u ciebie i w nowych mieście ? " napisał chłopak i wysłał.

 

#3 2012-04-27 21:18:38

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy znów nadszedł SMS od różowo-włosej i przeczytał go Ikuto to coś mu nie dało spokoju, gdyż zdawało mu się po tym sms-ie, że jednak coś jest nie tak.
" Hmm zdaje mi się, że jest coś nie tak, a więc mów mi co się stało moja droga " wysłał do Amu sms-a
- co za ironia ona coś ukrywa przede mną i jak ukrywam przed nią, że nie jestem w Seiyo - rzekł Ikuto sam do siebie.

 

#4 2012-04-27 22:07:35

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy nadszedł SMS i przeczytał chłopak go to już wiedział, że jest coś naprawę tylko nie chce się przyznać do tego.
" eh... jak zawsze nie powie, o co chodzi " pomyślał chłopak
" Amu wiesz, że mnie nie oszukasz potrafię wyczuć, gdy coś się dzieje z tobą ! a wiec mów co się stało ! pokłóciłaś się z rodzicami ?, a może z tym nowych chłopakiem ? " wysłał SMSa z nadzieją, że w końcu odpowie dziewczyna co się stało.

 

#5 2012-04-28 14:05:55

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy chłopak przeczytał wiadomości od Amu to go zaskoczyło co napisała do tego stopnia, że nie wiedział co już napisać.
" eto.... nie nie Easter nic mi nie dał, bo nawet nie mógł Hehe " napisał wiadomość pod wpływem chwili, a następnie poszedł pod prysznic, lecz przedtem wysłał wiadomość.

Gdy Ikuto był pod prysznicem to Yoru się strasznie nudził, więc postanowił zrobić komuś psikusa, a że nikogo nie znał w hotelu to wziął telefon i zaczął się, nim bawić aż wleciał do łazienki i zrobił zdjęcie Ikuto, gdy się kąpał, a następnie wysłał zdjęcie do różowo włosej.

zdjęcie zrobione wyglądało tak tylko bez koszuli

http://images2.fanpop.com/images/photos/3100000/Hot-Showered-Ikuto-ikuto-tsukiyomi-fanclub-3112564-485-681.jpg

 

#6 2012-04-28 17:17:55

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy granatowowłosy wyszedł z pod prysznica to akurat SMS przyszedł do Ikuto a wiadomość brzmiała < Baka !!! > w, tedy chłopak strasznie się zdziwił, o co może chodzić różowo włosej, że go tak nazwala.
", o co chodzi ci kochanie ? dla czego jestem Baka ? " wysyłając wiadomość chłopak był jeszcze w ręczniku i zastanawiał się, o co może chodzić.

 

#7 2012-04-28 19:59:25

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy Ikuto ubrał się w czarne ciuchy i położył się na łóżku i zastanawiał się co tu dalej robić to nagle przyszedł SMS, który szokował granatowłosego, gdyż SMS był pusty bez żadnego słowa.
- nie tak nie będzie nie pujdzie to jej płazem - powiedział chłopaka.
- co się stało ? - zapytał się Yoru
- nic takiego zrób mi zdjęcie - powiedział Ikuto
i tak właśnie zrobił Yoru zrobił swojemu panu zdjęcie tak jak chciał a Ikuto wysłał je do różowo włosej z dopiskiem " leże tak i myślę o tobie "

zdjęcie

http://img101.imageshack.us/img101/4958/ikuto.jpg

 

#8 2012-04-28 20:40:42

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy Granatowowłosy przeczytał wiadomość od różowo włosej, która brzmiała < To nie zmieni faktu , że nadal mam focha na ciebie > to w, tedy chłopak zaczął się zastanawiać jak tu dziewczynę doprowadzić do większego zawstydzenia się, gdyż się dobrze domyślał, że dziewczyna musi być już bardzo zawstydzona i w, tedy wpadł na pomysł i zaczął szukać w telefonie pewnego zdjęcia, które kiedyś Yoru zrobił, gdy nikt nie widział, a gdy znalazł to zdjęcie, to dopisał do tego zdjęcia ", gdy cie zobaczę to znów, to powtórzymy moja droga "

zdjęcie :

http://images4.fanpop.com/image/polls/604000/604866_1293337627174_full.jpg

 

#9 2012-04-28 21:23:57

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy przyszedł kolejny SMS od różowo włosej co brzmiał < Nie bądź tego taki pewny > to tym razem chłopak postanowił nie wysyłać do Amu SMS-a tylko zadzwonić do niej i usłyszeć jej głos jak jest zawstydzona, a więc nie minęła chwila jak chłopak wybrał numer do różowo włosej z zadzwonił.
" Hmm co, by tu jej powiedzieć Hmm no cóż zobaczy się, gdy odbierze " zastanawiał się Ikuto.

 

#10 2012-04-28 21:37:14

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy Dziewczyna odebrała telefon to granatowowłosy powiedział.
- witam kochanie już kładziesz się spać bez mnie ? - powiedział Ikuto, lecz w myśli się śmiał z tego, że dziewczynę rozbudzi porządnie.

 

#11 2012-04-28 21:49:30

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy granatowowłosemu nie udało się rozbudzić dziewczyny oraz słysząc, że dziewczyna zasypia, podczas gdy ma włączony telefon na rozmowie to chłopak postanowił zrobić tylko jedno.
szeptać jak najbardziej pikantne słówka cicho, lecz wyraźnie, by nie obudzić różowo włosej a sprawić, by jej sny zaczęły się bardzo gorące robić.

 

#12 2012-04-28 22:05:38

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy granatowowłosy usłyszał, że dziewczyna nie jest zachwycona tym to nie pozostało mu nic innego niż przeprosić dziewczynę - oj przepraszam piękna chciałem byś miała słodkie sny, ale dla czego tak wcześnie się kładziesz spać ? - powiedział Ikuto zarazem spojrzał się na zegarek u siebie a na, nim było dopiero 16 popołudniu.

 

#13 2012-04-28 22:13:54

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

gdy usłyszał pytanie różowo włosej to na szybko spojrzał na swój zegar i była na, nim już 16:02 nie zastanawiając się nad odpowiedzią granatowowłosy odpowiedział - oczywiście Piękna jest przecież 16:02 u mnie a u ciebie ? -

 

#14 2012-04-29 09:51:45

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

Gdy dziewczyna zadała pytanie, gdzie znajduje się granatowowłosy w, tedy już zaczął się zastanawiać chłopak ", o co jej może chodzić czyżbym coś palną ? " - no a, gdzie mogę być piękna co ? oczywiście w mieście, lecz wolał bym być koło ciebie - odpowiedział Ikuto tak, by różowo włosą zakręcić i, by nie drążyła tego tematu.

 

#15 2012-04-29 21:43:55

Ikuto

Gość

Re: Hotel Willa Ambasador

- Piękna dla czego uważasz, że nie ma w mieście ? - zapytał się granatowowłosy
a gdy w tle słyszał jakieś kroki to pomyślał se " może mi się upiecze i nie będę musiał się przyznać, że jestem w Paryżu "

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Taca Tucan Hostel wywrotka Piła torby papierowe z nadrukiem klej do luster