Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2012-04-09 14:20:52

Ikuto

Gość

Lotnisko w Paryżu

lotnisko za bardzo się niczym nie różniło od tego co jest w rodzinnym mieście granatowowłosego jedynie jest więcej Kas i bramek przy których stoją pracownicy lotniska i sprawdzają bagaże.

Gdy granatowowłosy dotarł na lotnisko to rozglądną się i zobaczył że się nie zmieniło od ostatniego czasu gdy był jako małe dziecko.
- na Yoru znów tu jesteśmy trzeba iść znaleźć nasz hotel - powiedział Ikuto do chara

[zt]

Ostatnio edytowany przez Ikuto (2012-04-09 14:28:32)

 

#2 2012-04-09 14:27:41

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Lotnisko w Paryżu

po paru godzinach brązowo włosy chłopak wysiadł z samolotu i przeszedł się na lotnisko, lecz w głowie ciągle miał myśl czy dobrze zrobił, że zostawiał dziewczynę bez słowa wyjaśnienia nawet nie powiedział jej, że wyjechał..... po paru minutach ciągłego zadręczania przez myśli chłopak postanowił jednak napisać do dziewczyny.
Wyciągną telefon i zaczął pisać do niej sms-a -"Droga Utau co tam u ciebie ? chciałem cie przeprosić za moje zachowanie przeprosił bym cie osobiście, ale nie mogę tego teraz zrobić, gdyż jestem teraz w Paryżu mam za zadanie przyprowadzić do Easter Ikuto"-


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#3 2012-04-10 21:43:37

 Train

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 612
Punktów :   

Re: Lotnisko w Paryżu

Gdy chłopak dostał wiadomość od dziewczyny to go strasznie zaniepokoiła " co ma znaczyć teraz ja się nią zabawię o co chodzi tu " zastanawiał się chłopak aż w końcu stwierdził że dziewczyna jest dla niego ważniejsza niż pracowanie dla Easter więc szybko wsiadł w najbliższy samolot do miasta dziewczyny i poleciał.
- mam nadzieje że jej nic nie jest - powiedział chłopak sam do siebie

[zt]


chcę być zapomniana,nie istnieć dla was wiecej
nie chcę tego serca co jeszcze szczątami coś czuje
tak mi ciemność nakazuje więc tak zrobię
lecz,gdy otwieram oczy,płaczę bo widzę
wszystko co tak boli
to ból mojego istnienia

Offline

 

#4 2012-06-06 08:57:09

Ikuto

Gość

Re: Lotnisko w Paryżu

Gdy Ikuto dotarł na lotnisko to od razu sprawdził, kiedy jest najbliższy lot do Japonii, a że był za, zaledwie 30 min to kupił bilet, a następnie poszedł rozejrzeć się być może ostatni raz okolice wokoło lotniska, gdy już to zrobił i nic ciekawego nie znalazł to wsiadł do samolotu i poleciał w, nim do Japonii
[zt]

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprzątanie bydgoszcz firma sprzątająca bydgoszcz system zarządzania dokumentami Mieszkanie i Dom transport międzynarodowy Poznań