Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#1 2013-08-11 16:04:06

Sanae

http://i.imgur.com/rer9Rit.png

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 3
Punktów :   

Sanae Yukimura

Imię: Sanae
Nazwisko: Yukimura.
Wiek: 16 lat.
Wzrost: 174 cm.
Wygląd: Sanae jest właścicielką długich, sięgających pasa brunatnych włosów i ślicznych ametystowo liliowych oczu. Posiada mlecznie białą cerę którą zawszę zakrywa długimi sukienkami sięgającymi do kolan oraz wysokie, zakrywające resztę nóg butów, natomiast na dłoniach nosi rękawiczki sięgające do ramion. Bardzo często można zobaczyć ją z parasolką, nieco rzadziej w bluzach zakrywających jej twarzyczkę przynajmniej za oczy. Posiada nawet własną wersję mundurka szkolnego który odpowiada jej wymogą. Unika kolorów czarnych i granatowych. W szkolę na lewej rękawiczce posiada trzy znaki kanji "生徒会" które oznaczają "samorząd uczniowski".
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20130210114557/pandorahearts/de/images/thumb/3/3b/Lacie.Baskerville.full.788655.jpg/338px-Lacie.Baskerville.full.788655.jpg
Charakter: Szatynka na co dzień jest milutką i wesolutką panienką. Zawszę jest pomocna oraz uprzejma, z jej twarzy nigdy nie schodzi uśmiech który dość często jest sarkastyczny. Co innego w Chara nari. Jest oschła i nie za miła, można ją porównać do jej nazwiska, śnieg, zimna jak śnieg. Jednak, to jej prawdziwe Ja.
Status: Uczennica, Pracownik Easter.
Opiekun: Lacie - wygląda tak samo jak Sanae, jedynymi różnicami są białe włosy i czerwone oczy, no i... Rozmiar oczywiście.
Przemiana: Rabbit in a golden cage - Yukimura ubrana jest w długą, rozszerzaną od pasa czarną suknię przyozdobioną długimi pasami granatowych hortensji przechodzący od lewej strony jej tali oplatającą ją przez plecy i naglę skręcającą na dół. W włosach, na tyle ma pięć kokardek a po obu stronach głowy małe bukieciki hortensji o tej samej barwie co na sukni. Suknia ma oddzielane rękawy - rękawice na początku, przy ramionach, przyozdobione tymi samymi kwiatami co na reszcie stroju. Na talii, pod pasem hortensji ma pas falban, po lewej stronie będącą nie małych rozmiarów. Dość nietypową częścią jej przemiany jest, złota klatka, w której siedzi czarny pluszowy królik w biało czerwonym kubraczku. Oczywiście nie obyło by się bez kwiatów...
http://images5.fanpop.com/image/photos/29000000/anime-anime-29096106-1024-768.jpg
Umiejętności:
Non-existent hope - Sanae ściąga jeden kwiat z pasa hortensji na sukni i wkłada do klatki. Po wypowiedzeniu nazwy zdolności zamienia marzenia wszystkich zwykłych ludzi w jajka X.
Black Rabbit - po uzbieraniu 150 jajek X zmienia królika z klatki w jego większą wersję, z kosą  oraz krwistoczerwonymi oczami, poświęconych "X" nie można już odzyskać a tym bardziej oczyścić gdyż już po prostu, nie istnieją.
The imaginary butterfly - wykorzystując wszystkie hortensje na sukni zamyka jedną wybraną osobę w jej urojonym świecie wypełnionym wydestylowaną trucizną z liści wykorzystanych kwiatów. Jeśli ów osoba wytrzyma trzy minut, zostaje uwolniona, jeśli nie, chara z którą jest akurat w przemianie zostaje charą X i staje się kolejnym duszkiem Sanae, oczywiście można ją odzyskać... Jakoś. Natomiast po lewej stronie karku "ofiary" Yukimury zyskuję tatuaż w kształcie białego motyla bez skrzydeł.
Historia: Dziewczyna nigdy nie miała domu, jej ojciec był fotografem a matka modelką. Zawsze latała z kraju do kraju, nie mając okazji żeby nawet się z kimś zaprzyjaźnić, z resztą zawszę była uczona by nie zadawać się z "plebsem", że jest lepsza. Aż w końcu wychowała się na egoistkę. W wieku jedenastu lat, na rok zatrzymali się w willi we Florencji, tam poznała swoją pierwszą przyjaciółkę, Alinę. Przyjaciółka dziewczyny była wręcz jej przeciwieństwem biedna, pomocna i szczęśliwa... Sielanka trwała do trzynastych urodzin Sanae, wtedy zamieszkali w Anglii. Yuki starała się być taka jak Alina jednak wtedy zdarzyło się coś dziwnego... Okazało się, że szatynka miała uczulenie na słońce a po przeprowadzce do Anglii tylko się to nasiliło przekreślając wszelkie jej szanse na normalne życia. Rodzice odesłali ją do willi w Seiyo twierdząc, że będzie im tylko przeszkadzać, wtedy narodziła się Lacie, odzwierciedlająca jej dawny charakter, zimnej egoistki. Po roku dołączyła do organizacji "Easter" by zdobyć Embryo i mieć normalne życie.
Ciekawostki:
- Jest przewodniczącą szkolną w szkole wyższej.
- Ma najwięcej zleceń ze wszystkich pracowników Easter.

"Urodziłam się motylem bez skrzydeł, powiedz słowo, a przyliże cie do siebie o krok." - Sanae tuż przed użyciem The imaginary butterfly

Ostatnio edytowany przez Sanae (2013-08-12 11:30:07)


http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2012/089/4/3/lacie_baskerville_by_sirvidas-d4udy8a.jpg
                               Character Theme | Main Theme | Battle Theme

Offline

 

#2 2013-08-11 16:16:21

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Sanae Yukimura

Postać zaakceptowana przez administracje. :3

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Produkcja i sprzedaż szamb dodatkowe czytanie Bezpłatna porada prawna Londyn psycholog Piła torby papierowe Piła