Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#241 2011-12-30 18:45:23

Mato

Gość

Re: Boisko

ciekawy śmiech -powiedziała Mato w chara change z Mino-ej Kumo teraz ja czy ty -zapytała Mino Kumo-rób co chcesz ja w tej książce doszłam do rozdziału który opowiada o zakazanej miłości głównych bohaterów cóż za geniusz napisał tą książkę-odpowiedziała z wielkimi świecącymi się na złoto oczami Kumo Mino-co ty czytasz-zapytała się retorycznie Mino-no nieważne Chara Nari:Black Star-powiedziała po czym skoczyła w górę -co to ma być nie pozwoliłam ci ty mały potworze -powiedziała Mato do Mino która była w niej-a przestani się mazać co ty jesteś dziecko czy dziewczyna która stała się jedną z elity-powiedziała motywującym głosem Mino do Mato-''dobra już się tak nie staraj musimy zrobić coś z tą blondynką wiem mam pomysł użyję Sajgono Jume -powiedziała Mato do Mino -to jest pomysł a ale musimy się jeszcze bardziej zbliżyć do niej-odpowiedziała Mato Mino

 

#242 2011-12-30 18:52:34

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

Amu słysząc rozkaz Kauzomiego , spojrzała kątem oka na Ikuto. Nie wiedziała kiedy , nagle znalazła się na dachu boiska , a potem... na kolanach granatowo-włosego. Różowo-włosa wstała od razu , po czym spojrzała na niego.
- Ty chyba nie zabierzesz mnie tam ? - zapytała , a w jej głosie można było usłyszeć nutkę gniewu.

Offline

 

#243 2011-12-30 19:00:23

Ikuto

Gość

Re: Boisko

- ależ Amu ja już nie pracuję dla nich... - odpowiedział amu z głosem taki jak, by miał dość niedowierzania amu po chwilę dodając - czy nie powiedziałem ci, że mi się podoba ? czy nie powiedział, że coś czuję do ciebie ? - mówiąc te słowa wstał granatowowłosy i powoli podchodził do różowo włosej.

 

#244 2011-12-30 19:22:02

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

Amu patrzała na niego zdziwiona. Nie pracuje dla Easter ? Ale przecież słyszała jak potwierdził rozkaz szefa. Takie zdania pojawiały się w jednej połowie umysłu różowo-włosej. Natomiast w drugiej wciąż zadawała sobie pytanie , gdzie są jej chary. Po chwili znów spojrzała na granatowo-włosego.
- Etto ... tak - odpowiedziała

Offline

 

#245 2011-12-30 19:25:30

Ikuto

Gość

Re: Boisko

- a wierzysz mi, że to prawda ! ? - powiedział granatowowłosy spoglądając się na Amu zarazem zastanawiając się czy nie udowodnić różowo włosej, że nie pracuje dla Easter w sposób taki, by pomóc koleżance amu.

 

#246 2011-12-30 19:46:28

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

- Wierze ci - odpowiedziała po dłuższej chwili , po czym uśmiechnęła się w stronę chłopaka.
Nagle przypomniało jej się o Nazumi. Przecież ona sama nie może walczyć , a jeśli coś się jej stanie ?!
- Trzeba coś zrobić, przecież Nazumi może się coś stać ... - szepnęła cicho różowo-włosa

Offline

 

#247 2011-12-30 20:09:55

Ikuto

Gość

Re: Boisko

- co tam piękna mówiłaś pod nosem ? - zapytał się Ikuto z uśmiechem na ustach, gdyż był zadowolony, że amu mu wierzy, że jest dla niego kimś ważny i nie myśli, że udaje tylko.

 

#248 2011-12-30 20:14:47

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

Amu z początku nie słuchała co powiedział granatowłosy . Dopiero po kilku minutach spojrzała na niego.
- Musze wrócić na boisko . -odpowiedziała różowo-włosa - Inaczej Nazumi może znów cierpieć , muszę jej pomóc.
Gdy tak mówiła chodziła niby wolnym krokiem w ten i z powrotem. A że dach sali nie był prosty , tylko pod ukosem , różowo-włosa postawiła źle stopę. Po chwili poślizgnęła się i zaczęła spadać w prost na ziemie.

Offline

 

#249 2011-12-30 20:29:53

Ikuto

Gość

Re: Boisko

Gdy Ikuto zobaczył, że amu spada to zaraz zrobił z Yoru chara change i rzucił się za Amu, gdy złapał różowo włosą i wylądowali na ziemie powiedział do niej - ty to doprowadzisz mnie kiedyś do zawału -, a następnie uśmiechną się do Amu i ugryzł leciutko w ucho.

Zdjęcie jak wyglądają :
http://img28.imageshack.us/img28/1894/amuiikuto2.png
http://img832.imageshack.us/img832/9585/705e8d95643ef0full.jpg

 

#250 2011-12-30 20:37:32

Amu

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-06
Posty: 779
Punktów :   

Re: Boisko

Na początku , różowo-włosa krzyknęła , a zaraz potem była cała biała , wręcz przezroczysta prawie.Zaraz potem , gdy granatowo-włosy ugryzł ją w ucho , odzyskała dawne kolory , tylko że bardziej rumiane były.
- Ikuto ... - mruknęła , po czym spojrzała na niego , a jej wzrok nie wyrażał zadowolenia. Oczywiście to było za to że chłopak ja ugryzł.

Offline

 

#251 2011-12-30 20:42:09

Ikuto

Gość

Re: Boisko

- oj no już dobrze dobrze piękna pomóżmy twojej koleżance, więc - mówiąc te słowa spojrzał na amu z wzrokiem zakochanego kota ( ^ ^ ), a następnie powiedział - masz jakiś plan jak to zrobić ? - spojrzał się w stronę Nazumi.

 

#252 2011-12-31 10:50:58

Juri

Gość

Re: Boisko

Melancholijny wiatr obijający się z echem o korony wysokich drzew raz po raz wznosił się do góry rozpościerając swe majestatyczne skrzydła, dziki, szybował w przestworzach jak ptak. Nieujarzmiony wdzierał się do najdzikszych zakątków świata zostawiając za Sobą cuda świata, oceany najpiękniejszych kwiatów i bujnie rosnące żyta... Gęste włosy delikatnie unoszące się przy każdym Jej ruchu błyszczały w blasku słońca, roześmiane, czerwone usta uśmiechały się przy każdej okazji. Mądre, roślinne oczy jak sowa uważnie obserwowały obfite w przyjazne kolory otoczenie, ścięgna coraz bardziej rozgrzane przestały odczuwać ból... Rozbudzone morze, czujące przepływ powietrza ugięło się pod nim wzburzając się,ciche, wrażliwe pomruki fal stały się prawdziwymi tonącymi w kobalt białymi kłębami nienawiści. Chwile później szafirowy potop uspokoił się, pożegnał z Zefirem i wrócił do turkusowej szaty, bez skazy przyjął formę grynszpanowego płótna... Ciemno barwna postać jak na oślep biegłą w nieznana nikomu stronę, czekoladowe drzewa jakby chcąc ją ukryć co chwile zasłaniały Ją swymi szmaragdowymi liśćmi, zwinnie jak kot przeczesywała w susach okolice. W pewnym momencie niespodziewanie zatrzymała się, widząc duże zgromadzenie ludzi nieznacznie zerknęła w stronę zamieszania po czym ze zdumienia przetarła oczy - czy to co właśnie widziała było prawdą ? Zapytała sama Siebie, czy Oni też mieli swoich opiekunów ? Ruda wprowadziła się w obłęd, zaczęła uważnie obserwować każdego po kolei z boku aby nie rzucać się w oczy. - Ale zaraz gdzie Ja jestem ? -  Na boisku szkolnym... - pisnęła przestraszona słysząc nagle głos swojej chary. - Chodź, Juri-chan. Podejdziemy...- wróżka uśmiechnęła się promiennie, jednak dziewczyna nie ruszyła się z "bezpiecznego" miejsca...

 

#253 2011-12-31 11:33:42

Nazumi

http://i.imgur.com/ryvz49m.png

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 682
Punktów :   

Re: Boisko

Dziewczyna głośno westchnęła. Czas trochę przystopować. Kiedy leciała na dół, doszły do niej dwie interesujące informacje:1. Mato zamierza użyć na niej jakiegoś ataku. 2. Ikuto stwierdził, że nie pracuje już w Easter. Uśmiechnęła się. Easter tak łatwo jej i jemu na pewno nie daruje. Wylądowała na ziemi, z daleka od Mato. Podeszła do krańca boiska.
-I co ja mam teraz zrobić? - wyczuła, że coś chce się zbliżyć do nich. Do tego skupiska pełnych shugo char i ludzi o pięknych marzeniach. Spojrzała w niebo, a tam znajdowało się 8 jajek X.
"Mamy kłopot." - powiedziała do Luny.
"Widzę. Ale wiem co zrobimy." - chara zaśmiała się. To ona miała nieco elfi głosik.
"Luno...." - Nazumi westchnęła ciężko. Każde jajko zaatakowało, każdego z osobna: Ikuto, Amu, Utau, Hiroshi'ego, Nazumi, Mato i Juri. Pozycja tej ostatniej została zdradzona, a każdy został tymczasowo zajęty. Mato miała na swoim karku dwa jajka. Nazumi po raz kolejny westchnąwszy, zaczęła latać po boisku.

Offline

 

#254 2011-12-31 12:08:50

Mato

Gość

Re: Boisko

co to ma być dwa jajka x nic lepszego nie było-zaśmiała się głosem rozpieszczonej księżniczki po czym pstryknęła pacami w tym samym momencie w jednej ręce miała katanę a w drugiej topór -coś czuje że dopiero teraz zacznie się prawdziwa zabawa-powiedziała uśmiechając się po przyjacielsku po chwili ruszyła prosto na jajka x i zniszczyła je jednym płynnym ruchem zniszczyła jajka x-co to miało być myślałam że chociaż zrobią unik no trudno-powiedziała Mato po czym usiadła na jednym z drzew i obserwowała wszystko.

Ostatnio edytowany przez Mato (2011-12-31 12:09:51)

 

#255 2011-12-31 19:22:57

Ikuto

Gość

Re: Boisko

Ikuto tylko uśmiechnął się i pomyślał " eh... znów te jajka i nie mogę jeszcze je zniszczyć.... ", a następnie zrobił przemianę z Yoru - Black Lynx - krzyknął granatowowłosy, a następnie złapał jako i zastanawiał się co z, nim zrobić, gdyż jajko mu nie zaszkodzi a zniszczyć nie może.

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OтeНи Котильо Liphofung cave chalets wywrotka Piła torby papierowe z nadrukiem klej do luster