Ogłoszenie

~FORUM PRZENIESIONE~
http://www.shugochararpg.aaf.pl/

#61 2012-11-22 19:49:36

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Rumieniła się, wpatrzona w niego szeroko otwartymi oczami. Serce biło jej tak mocno i szybko, że pewnie nawet on je słyszał. Oddychała niespokojnie. Była tak zaskoczona, że nie wiedziała co odpowiedzieć - była cicho.

Offline

 

#62 2012-11-22 20:01:57

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

- twoja milczenia odbieram jako zgodę na to, że mogę wziąć se nagrodę jaką tylko chce - powiedział Taito a chwilę później bardziej przybliżył się do twarzy dziewczyny i zamiarem pocałowania ją w usta zatrzymał się przed jej ustami w, tedy czując bardziej bicie serca dziewczyny i oddechy głębokie dziewczyny postanowił jednak tego jej nie zrobić nie chciał w ten sposób kraść pocałunku dziewczynie dla tego jednie pocałował ją leciutko w noc mówiąc - niech taka będzie na razie moja nagroda -

Offline

 

#63 2012-11-22 20:28:12

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

-..Yhm.. - pokiwała głową, rumiana na twarzy i widocznie zagubiona jego zachowaniem. Wzięła głęboki oddech -..już myślałam, że chcesz TO ze mną zrobić - powiedziała z widoczną ulgą -.. a teraz, bądź łaskaw i puść - dodała i zaczęła nogą odsuwać go, kładąc nogę na jego torsie.

Offline

 

#64 2012-11-22 20:31:52

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Taito się cicho zaśmiał mówiąc - nie bój się nie zrobię ci tego, jeśli sama tego nie będziesz chciała mam taką zasadę i jej się trzymam -, a następnie odsunął się od dziewczyny i położył się na łózko trzymając nogi na ziemi i patrząc się w sufit.

Offline

 

#65 2012-11-22 20:57:06

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Spojrzała na niego, wyglądał trochę smutnawo, albo raczej wyglądał na zmęczonego czymś. Nachyliła się tuż nad jego głową, uśmiechnęła się i go pocałowała bardzo delikatnie i czule, powoli odsunęła się od jego ust, odrobinę zarumieniona na policzkach a gdy zniknęły jej rumieńce, dodała:
-...nie śpieszy mi się do tego, ale nie martw się powiem ci coś na pocieszenie, coś o czym wiedzą tylko osoby które widziały mnie nago, ale to sekret, więc jak komuś o tym powiesz przestanie nim być, a wtedy nie będzie już taki tajemniczy - powiedziała z uśmiechem, puszczając mu oczko, nachyliła się nad jego uszkiem -..mam tatuaż w kształcie malutkiego serduszka pod lewą piersią..  - szepnęła.

Offline

 

#66 2012-11-22 21:03:55

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

po pocałunku dziewczyny Taito był bardzo szczęśliwy w końcu sama mu go podarowała, a to jest coś wyjątkowego dla niego, a gdy dziewczyna powiedziała mu o sekrecie to się uśmiechnął i zapytał się - tatuaż ? sama se robiłaś czy coś ? -

Offline

 

#67 2012-11-22 21:21:54

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Uśmiechnęła się.
- A co..? - spytała z zawadiackim uśmieszkiem, po czym nie mogla go tak dręczyć i dodała -.. Nie martw się, tatuażystą była kobieta - puściła mu oczko - dokładnie moja "ciocia" a raczej bliska... nie.. najlepsza przyjaciółka mojej mamy - dodała z uśmiechem - mama się mnie kiedyś spytała, czy chce mieć z nią jakiś sekret, sekret który by nas łączył w jakiś sposób, matkę i córkę - powiedziała spokojnie - zgodziłam się, to było coś wspaniałego, moja mama jest najbliższa mi osobą - dodała z widoczną radością mówiąc to -.. i wtedy ciocia zaproponowała nam tatuaż, ja mam go pod lewą piersią, a moja mama na brzuchu, moje jest pełne, a mojej mamy ma sam kontur - opowiadała dalej -.. to symboliczne - dodała -..jej, puste i bliskie łona bo dała mi życie, stąd się ono wzięło, moje pełne i przy sercu, bo jestem jej serduszkiem, jej miłością którą dała z samej siebie, więc jest pod sercem, razem jesteśmy całością, nierozłączną całością - dokończyła w jej słowach jak i w oczach, widać było że kochała swoją mamę, bardzo szczerą miłością - mam go odkąd skończyłam 10 lat - dodała, uśmiechając się.

Offline

 

#68 2012-11-23 13:33:05

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Rozbawiony Taito słowami Shizu odpowiedział - nie chodziło mi o to, kto ci robił tatuaż tylko się zdziwiłem, że już go masz w tym wieku - następnie pocałował krótko dziewczynę w usta i dodał - aż tak nie będę zazdrosny o ciebie żebym miał jakieś... - przerwał na chwilę, by bardziej to ująć w słowa - nie będę zazdrosny o przeszłość, zanim się znaliśmy -

Offline

 

#69 2012-11-23 14:59:39

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Uśmiechnęła się.
- No mam nadzieje, jesteś... zaraz chwilkę - spojrzała w stronę kosza w którym pałętały się szczątki rysunku jej byłego chłopaka -..147 chłopakiem - dokończyła po chwili - zobaczymy ile wytrzymasz - dodała z chytrym i odrobinkę przerażającym uśmieszkiem - ale! - dodała szybko dotykając o puszkiem palca jego nosa i spojrzała mu w oczy - jesteś pierwszym któremu powiedziałam o moim sekrecie... no... oczywiście nie licząc.. no wiesz tych spraw, sami się dowiedzieli - dodała z lekkim zawstydzeniem - ale bez obaw! sekret nie wyjdzie na jaw! więc możesz traktować się jako osobę wyjątkową! - powiedziała machając zbywająco ręką - pierwszy wyjechał, drugi nie żyje,  a trzeci się mnie boi! nie... zaraz... dwóch się mnie boi, temu pierwszemu jak się dowiedziałam że tylko chciał sprawdzić "jak to ze mną jest" wygoliłam "męska dziwka" z tyłu głowy i zawiesiłam go na maszcie szkoły w samych gaciach i tak byłam miłosierna za to co mi zrobił powinnam zdjąć mu też gacie! - mówiła, ale cóż... nawet jeśli się jej przestraszył to ona i tak nic sobie nie robiła ze zdania o niej innych, a jej szczerość wręcz powalała  - z jednym nie doszło do skutku, tylko zobaczył mnie w bieliźnie... ale prawie było...bo sypnął mi że to był zakład, oczywiście niechcący, ale tego potraktowałam łagodniej... zawiązałam mu oczy i udając szefa gangu kazałam mu stanąć na ławce, powiedziałam, ze to krawędź budynku i jak gorliwie nie przeprosi to go zrzucę, o matko! ale było fajnie! Gość się posikał ze strachu, na koniec go zrzuciłam z ławki a gdy zdjął przepaskę to chyba... zaczął wierzyć w Boga i uciekł, już go więcej nie widziałam... - mówiła z podekscytowaniem swoje historie, aż jej oczy lśniły na te wspomnienia.

Offline

 

#70 2012-11-23 15:13:06

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

- ilu miałaś ? - Taito zapytał się ze zdziwieniem po chwili dodając - Sto czterdzieści sześć chłopów ? i jesteś dziewicą naprawdę, to jest chyba rekord -

Offline

 

#71 2012-11-23 15:33:04

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

-.. kto powiedział, ze jestem dziewicą? - spytała - nie słuchałeś, właśnie wymieniłam ci tych z którymi spałam, jeden nie żyje, drugi chciał mnie tylko zaliczyć a trzeci wyjechał... z kraju,a  jednemu się prawie udało ale go przejrzałam - powiedziała spokojnie ale nagle sobie coś uświadomiła - zaraz! chwilka! j.. ja go nie zabiłam! zginął w wypadku samochodowym kilka lat temu! - dodała szybko by nie pomyślał sobie nie wiadomo co -... rozpaczałam... lubiłam go nawet, był miły... bo ale.. powiedźmy że mi już minęło... w końcu trzeba żyć dalej.. - powiedziała na moment smutniejąc -.. ten co wyjechał z kraju... z nim tez się dogadywałam, ale rzucił mnie bo powiedział że nie wierzy w związki na odległość.. - dodała spokojnie - a  tamtych dwóch już ci opisałam, ze mną nie warto zadzierać, reszta nie dotrwała zazwyczaj nawet do pocałunku, okazali się zwykłym ścierwami a ja takich nie toleruje - powiedziała spokojnie i westchnęła -... ale wracając do sedna.. nie mówię ci tego aby cie odstraszyć ani przestrzec, mówię to bo nie ma sensu tego przed tobą ukrywać a wole byś dowiedział się tego ode mnie... mówię ci to... bo wierzę, że tym razem będzie lepiej, ufam ci - wyszeptała patrząc mu w oczy i ujmując jego twarz w dłonie.

Offline

 

#72 2012-11-23 17:01:37

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Taito nie wiedząc co odpowiedzieć po usłyszeniu tego, że ona nie jest dziewicą i robiła to aż z trzeba po długim namyśle powiedział - rozumiem sorki za mój błąd -

Offline

 

#73 2012-11-23 17:18:16

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

- ...hm... ciekawa reakcja, nie rzuciłeś mnie - powiedziała po chwili namysłu - zdałeś test - odpowiedziała i się odsunęła z chytrym uśmieszkiem, nachyliła się do jego uszka -.. jestem dziewicą - szepnęła - chodź wszystko co powiedziałam jest prawdą... poza faktem, że z nikim jeszcze nie spałam, było blisko, ale... ten który wyjechał i ten który zginął.. i z jednym i z drugim.. stwierdziliśmy, że to jest bez sensu i jesteśmy tylko przyjaciółmi - powiedziała spokojnie -.. przepraszam, zrobiłam ci straszne świństwo teraz.. ale.. chciałam sprawdzić czy rzeczywiście coś do mnie czujesz - wstała i nachyliła się nad nim, pocałowała go delikatnie -..możesz odejść jeśli chcesz, nie trzymam cię, pewnie jesteś wściekły, drzwi są otwarte - powiedziała i odsunęła się, podchodząc do okna, nie patrząc na niego.

Offline

 

#74 2012-11-23 17:26:18

Taito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Taito wstał z łóżka i podchodząc do dziewczyny od tyłu i ją przytulił powiedział - no nie powiem nie było to miłe aż tak, ale wybaczam ci tylko więcej nie rób tak, bo naprawdę można w ten sposób zabrnąć zbyt daleko -

Offline

 

#75 2012-11-23 17:36:53

 Shizu

http://i.imgur.com/Xxn29vc.png

Zarejestrowany: 2012-10-14
Posty: 210
Punktów :   

Re: Dom rodziny Yuuzawa

Podskoczyła zaskoczona, spodziewała się raczej trzaśnięcia drzwiami. Zarumieniła się
-..wiem, ale... wole uważać na facetów, potrafią skrzywdzić - powiedziała i lekko zadrżała, dotknęła jego rąk, którymi ją otulał, lekko się zarumieniła - chciałam mieć pewność - dodała ciszej. - mam wrażenie, że ten 147 chłopak jest właściwy, ufam ci, więc proszę nie zawiedź mojego zaufania a obiecuje, że nigdy więcej już cię nie oszukam - szepnęła, odwracając głowę w jego stronę i całując go czule - nienawidzę kłamać.. - dodała cicho - ale musiałam, zrozum - dodała ciszej i znów spojrzała w okno. - ..proszę.. bądź tym ostatnim - wyszeptała

Offline

 

Toplista AnimeThe Best Of PBF - Play By Forum ToplistaPBF - Toplista gier PBFI love PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shugochararpg.pun.pl wywrotka Piła torby papierowe z nadrukiem klej do luster